Karta Kibica - fot. Legia Warszawa
REKLAMA
REKLAMA

Karnety - tydzień do startu Ekstraklasy

Woytek - Wiadomość archiwalna

Około 7 tysięcy karnetów do tej pory kupili kibice Legii na sezon 2012/13. Na Żyletę fani wykupili ok. 2,5 tysiąca karnetów, na trybunie im. Deyny na stałe zasiądzie ok. 3 tys. osób. Zdecydowanie mniej kibiców zdecydowało się na zakup karnetu na trybunę im. Brychczego (południowa i sektor rodzinny) - 1,2 tys., a sektory przylegające do lóż vipowskich zainteresowały ok. 300 osób. Do rozpoczęcia sezonu pozostał niespełna tydzień.

W poprzednim sezonie Legia sprzedała niemal 10 tys. karnetów, z czego 3700 na Żyletę.

Karnet tradycyjnie obejmuje co najmniej 15 meczów pierwszej drużyny Legii Warszawa rozgrywanych na stadionie Legii w rundzie jesiennej i wiosennej sezonu 2012/2013 w rozgrywkach krajowych (liga + Puchar Polski). Liczba meczów objętych karnetem może zostać zwiększona. Posiadacze karnetów będą mogli nabywać bilety na mecze pucharów europejskich na preferencyjnych zasadach.

Oferta dla osób niepełnosprawnych

Kibice o znacznym stopniu niepełnosprawności mogą otrzymać od Legii darmowy karnet dla siebie oraz Opiekuna. Dla osób o umiarkowanym oraz lekkim stopniu niepełnosprawności przygotowaliśmy odpowiednio rabaty 50% oraz 20% na zakup karnetu lub biletów na pojedyncze spotkania (dot. wszystkich sektorów z wyłączeniem sektorów biznesowych oraz sektorów rodzinnych). Karnety będą obowiązywały na mecze Ekstraklasy, Pucharu Polski oraz Ligi Europy.

Terminy sprzedaży karnetów

Od dnia 25 czerwca do dnia 30 września trwa otwarta sprzedaż karnetów dla wszystkich zainteresowanych osób. Karnety można również kupować on-line w systemie biletowym Legii.

W terminach sprzedaży karnetów kasy POK są czynne w godzinach:

Poniedziałek – Piątek 11:00–19:00
Soboty 10:00–17:00
Niedziele 11:00-15:00

Podane godziny mogą ulec zmianie w przypadku wydarzeń odbywających się na stadionie kolidujących z pracą POK.przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.