REKLAMA
REKLAMA

Rosa najlepszym rywalem w play-off?

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Dziś wieczorem dowiemy się, z kim Legia zagra w I rundzie play-off. Patrząc na wyniki meczów sezonu zasadniczego, wydaje się, że najlepszym rozwiązaniem byłoby trafienie w tej fazie rozgrywek rezerw Rosy Radom - to bowiem jedyna z trzech możliwych drużyn, na które możemy trafić, z którą Legia wygrała dwukrotnie.

Patrząc w ten sposób, najlepiej by było, żeby Legia nie trafiła na Pułaskiego Warka - to bowiem jedyny zespół z dolnej połówki tabeli, z którym mamy ujemny bilans (porażka -17 i wygrana +5). Inna sprawa, że w Warce Legia zagrała wyjątkowo słabo, do tego na początku sezonu i w zupełnie innym składzie, niż obecnie.

Z Politechniką Rzeszowską mamy bilans dodatki, ale z drugiej strony... właśnie w Rzeszowie Legia zagrała najgorszy mecz sezonu i tam przegrała najwyżej. Politechniki chyba lepiej byłoby uniknąć, głównie ze względu na odległość pomiędzy Warszawą a Rzeszowem i najdłuższą drogę czekającą zawodników, do tego w środku tygodnia.

Pozostaje nam czekać, co przyniesie los. Dowiemy się o tym dziś ok. 20:15.

Wyniki Legii w sezonie zasadniczym z potencjalnymi rywalami w I rundzie play-off:
Pułaski Warka 72-55 Legia Warszawa
Legia Warszawa 76-68 Rosa II Radom
AZS Politechnika Rzeszowska 69-43 Legia Warszawa
Legia Warszawa 75-70 Pułaski Warka
Rosa II Radom 58-72 Legia Warszawa
Legia Warszawa 88-61 AZS Politechnika Rzeszowska

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.