REKLAMA

Zmiany na stadionie - będzie depozyt

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W połowie marca informowaliśmy, że od meczu z Zagłębiem Lubin kibice z Żylety będą mogli wychodzić ze stadionu również od strony trybuny zachodniej, co będzie niewątpliwym ułatwieniem. Od soboty funkcjonować będzie również depozyt, którego przez ostatnie lata na stadionie Legii nie było. Rzeczy będzie można zostawiać tylko w jednym miejscu - w pomieszczeniach klubowych od strony ul. Łazienkowskiej, z lewej strony klubowego sklepu.

W depozycie nie można zostawiać jedzenia i napojów. Depozyt będzie czynny od momentu rozpoczęcia wpuszczania kibiców na stadion do 15. minuty meczu oraz od 75. minuty spotkania.

Depozyt jest oznakowany i należy z niego korzystać jeszcze przed wejściem na teren stadionu.

- Pracownicy ochrony będą zwracać uwagę na dochodzących do kołowrotków kibiców, mających w widoczny sposób przy sobie przedmioty, które powinny być pozostawione w depozycie. W takich przypadkach kibice będą informowani o konieczności przekazania tych przedmiotów do depozytu jeszcze przed wejściem na stadion. W razie wątpliwości czy kibic zostanie wpuszczony z określoną rzeczą na stadion, zawsze można zapytać kogoś ze służb porządkowych lub informacyjnych - powiedział nam Bogdan Kuzio.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.