fot. Legionisci.com
REKLAMA

Mecz z Widzewem - są bilety na Żyletę

Redakcja, źródło: Legia Warszawa - Wiadomość archiwalna

20 lipca o godz. 18:00 Legia Warszawa zmierzy się na własnym stadionie z Widzewem Łódź. Trwa sprzedaż biletów na to spotkanie w systemie on-line i w kasach klubowych. Spotkanie zakwalifikowano do pierwszej kategorii cenowej. Są jeszcze wejściówki na Żyletę - w sumie około 950.

Ogółem na to spotkanie zajętych jest 18400 miejsc.

Kasy czynne będą w dniach:
20.07. od godz. 08:00 (1, 2, 3, 4)

Do zakupu biletu i wejścia na stadion konieczne jest posiadanie karty kibica. Ich wyrabianie (koszt 10 zł) odbywa się w Punkcie Obsługi Kibica przy Łazienkowskiej. Wyrabianie kart możliwe jest od poniedziałku do piątku od godz. 11 do godz. 19, w soboty od godz. 10 do godz. 17, w niedziele w godz. 11-15 oraz w dniu meczu od godz. 8 do rozpoczęcia spotkania.

Dzieci do lat 7 wchodzą na stadion za darmo pod opieką osoby dorosłej bez konieczności posiadania własnej karty kibica (za wyjątkiem sektora rodzinnego, gdzie każde dziecko musi mieć własną kartę).

Uwaga! W okresie poprzedzającym mecz Klub zastrzega sobie prawo do odmowy wyrabiania kart kibica Legii Warszawa osobom z obszaru/województwa, z którego pochodzi drużyna gości.
Możliwość wyrobienia kart kibica Legii Warszawa przez osoby spoza województwa mazowieckiego należy każdorazowo potwierdzić w POK (telefonicznie lub mailowo).

Cennik biletów:
przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.