III liga: GKS II Bełchatów 1-3 Legia II Warszawa

źródło: 90minut.pl - Wiadomość archiwalna

W przedostatniej tegorocznej kolejce III ligi rezerwy Legii pokonały na wyjeździe rezerwy GKS-u Bełchatów 3-1. Bełchatowianie objęli prowadzenie w 21. minucie, ale chwilę później wyrównał Wojciech Kochański. Dwie kolejne bramki dla zespołu Dariusza Banasika strzelili po przerwie Łukasz Moneta i Grzegorz Toamsiewicz. Legia II zajmuje 4. pozycję w tabeli.

III liga: GKS II Bełchatów 1-3 (1-1) Legia II Warszawa
1-0 - 21' Andreja Prokić
1-1 - 23' Wojciech Kochański
1-2 - 60' Łukasz Moneta
1-3 - 79' Grzegorz Tomasiewicz

Legia II : 93. Oliwer Wienczatek - 24. Łukasz Turzyniecki, 4. Marko Šuler, 2 Alan, 23. Kamil Rozmus - 11. Norbert Misiak (59' 17. Robert Bartczak), 8. Bartłomiej Kalinkowski, 25. Wojciech Kochański, 5 Raphael Augusto (75' 27. Mateusz Zawal), 6. Łukasz Moneta, 9. Kamil Anczewski (12' 21. Mohamed Essam, 59' 28. Grzegorz Tomasiewicz)