REKLAMA
REKLAMA

Karty Kibica online - krok po kroku

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Niecałe 2 tygodnie temu Legia Warszawa uruchomiła dla kibiców możliwość wyrabiania Kart Kibica przez internet. Nigdy wcześniej taka opcja nie była możliwa, a kilka lat temu zrezygnowano także z wyrabiania kart drogą pocztową. Pierwsze dni działania nowej opcji pokazują, że fani nie do końca potrafią z niej skorzystać.

Do tej pory ponad 200 osób skorzystało z możliwości wyrobienia karty przez internet, ale jak się dowiedzieliśmy w klubie, aż ponad 60 procent przesłanych wniosków miało załączone złe zdjęcia.
- Do każdego odrzuconego wniosku wysyłamy maila z wyjaśnieniem jakie zdjęcie należy załączyć - wyjaśnia klub.

Do chwili obecnej Legia w sumie wydała ponad 250 tysięcy Kart Kibica.

Poniżej prezentujemy wskazówki do prawidłowego wyrobienia Karty Kibica on-line.

1) W formularzu na stronie http://kartakibica.legia.pl należy wpisać swój poprawny adres e-mail, na który zostanie wysłany link aktywacyjny.

2) Po kliknięciu w link aktywacyjny wyświetli się formularz. Po zapoznaniu z regulaminami i ich zaakceptowaniu, można przejść do uzupełniania danych. Konieczne jest uzupełnienie pól oznaczonych gwiazdkami, pozostałe nie są wymagane. W przypadku osoby niepełnoletniej należy uzupełnić również pola dotyczące opiekuna (przedstawiciela ustawowego).

3) Do wniosku należy dołączyć zdjęcie. Aby zdjęcie zostało zaakceptowane, powinno być wykonane w formacie paszportowym, czyli:
- jednolite jasne tło i dobre oświetlenie;
- twarz en face (na wprost), z otwartymi oczami, nieprzesłoniętymi włosami, z naturalnym wyrazem twarzy i zamkniętymi ustami;
- twarz z obu stron od wierzchołka głowy do górnej części barków, tak, aby twarz zajmowała 70-80% fotografii;
- bez nakrycia głowy;
- bez ciemnych okularów;
- jakość co najmniej 600x800 pikseli i rozmiarze pliku nie większym niż 300 kb.

Zdjęcie musi być zrobione nie później niż 6 miesięcy przed złożeniem wniosku on-line. W przypadku załączenia zdjęcia niezgodnego z opisanym w Regulaminie Składania Wniosków On-line o Wydanie Karty Kibica Legii Warszawa, Punkt Obsługi Kibica wyśle maila z informacją o konieczności ponownego wysłania zdjęcia spełniającego powyższy Regulamin.

4) Kolejnym etapem jest weryfikacja wprowadzonych danych. Po wysłaniu wniosku na podany adres e-mail automatycznie wysyłane jest potwierdzenie jego złożenia.

Odbiór karty:
Po otrzymaniu na adres e-mail informacji o wydrukowaniu karty, można ją w dowolnym momencie odebrać osobiście w POK przy Łazienkowskiej. W przypadku osób małoletnich, które nie ukończyły 13 lat, odbiór karty możliwy jest wyłącznie w obecności ich przedstawiciela ustawowego (wskazanego we wniosku).

Przy odbiorze Karty należy pamiętać o:
a) okazaniu pracownikowi POK dokumentu tożsamości (w przypadku osób małoletnich powinien zostać okazany także dokument tożsamości przedstawiciela ustawowego);
b) złożeniu podpisu pod wydrukiem wniosku on-line w obecności pracownika POK;
c) okazaniu zgody przedstawiciela ustawowego w przypadku osób małoletnich lub ubezwłasnowolnionych częściowo (zgoda może zostać również wyrażona poprzez podpisanie przez przedstawiciela ustawowego wydruku wniosku on-line w obecności prawnika POK).
d) uiszczeniu opłaty za wydanie Karty zgodnie z cennikiem. Koszt wyrobienia karty to 15 zł.

Szczegółowa instrukcja dotycząca wyrobienia karty
Regulamin składania wniosków o wyrobienie karty

fot. Legia Warszawa
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.