fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Berg: Powinniśmy strzelić jeszcze 2-3 gole

Mishka, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Henning Berg (trener Legii): Jestem bardzo zadowolony z wygranej, zwłaszcza, że były braki kadrowe. Ci, którzy zagrali, zaprezentowali się świetnie. Indywidualnie zawodnicy zagrali dobrze. To był wyrównany mecz, ale mogliśmy, a nawet powinniśmy strzelić jeszcze 2-3 gole. Oni oczywiście też mogli strzelić, ale zaprezentowaliśmy się pozytywnie w defensywie i dobrze zagraliśmy z kontrataku.
Guilherme zaprezentował się dobrze. Był to jego pierwszy występ od lutego, był długo kontuzjowany, ale ciężko trenował i w siłowni, i na boisku. Był zmotywowany, nie bał się kontaktu z przeciwnikiem, grał agresywnie i skutecznie.

Ivica zazwyczaj nie pudłuje z rzutów karnych. Dzisiaj nie kosztowało nas to zwycięstwa. Porozmawiam z zawodnikiem, co uważa na ten temat i dlaczego zdecydował się na wykonywanie rzutów karnych. Dopiero później podejmę decyzję.

Dobrze mieć tutaj swoich kibiców. Nie zawsze tylu ich jest z nami. W tym meczu Metalist musiał grać na obcym boisku. Bez względu na liczbę kibiców, o wyniku decyduje to, co dzieje się na boisku.

Mamy bardzo dobrą pozycję w tabeli grupowej, ale może się zdarzyć, że będziemy mieć 12 punktów i nie wyjdziemy z grupy. Chcielibyśmy myśleć, że po meczu z Metalistem w Warszawie będziemy mieć zapewniony awans.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.