fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Komunikat grup kibicowskich - Prima aprilis

źródło: zyleta.info - Wiadomość archiwalna

- W związku z niedawnym zawieszeniem działalności przez grupę ultras, organizujemy spotkanie dla wszystkich, którzy chcieliby się zaangażować w przywrócenie godnych opraw stadionowi przy ul. Łazienkowskiej 3 - informują Grupy Kibicowskie Legii Warszawa.

Zależy nam na tym, abyśmy wspólnie dalej wiedli prym na kibicowskiej scenie w Polsce i poza jej granicami. Zapraszamy więc osoby o wszechstronnych zdolnościach artystycznych oraz wszystkich, którzy chcą wnieść swój wkład w rozwój ruchu kibicowskiego na Legii.

Początek spotkania: dwie godziny przed meczem z Piastem Gliwice, bar kawowy „Źródełko”. Do zobaczenia w sobotę 04.04. o godzinie 18:30.

Grupy Kibicowskie Legii Warszawa


Komunikat 02.04.

W związku z wczorajszym ogłoszeniem dotyczącym spotkania w sprawie nowych opraw na Legii w barze kawowym „Źródełko”, dziękujemy za życzliwe zainteresowanie tematem oraz docenienie inicjatywy przez licznych internetowych komentatorów. Prima aprilis. Na Legii nie zmienia się nic. Do zobaczenia w sobotę 04.04. na meczu z Piastem Gliwice.

Grupy Kibicowskie Legii Warszawa

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.