REKLAMA

W 3. rundzie el. LE Legia zagra z FK Kukesi lub FK Mladost Podgorica

Mishka, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W piątek w Nyonie wylosowano pary 3. rundy eliminacyjnej Ligi Europy. Na tym etapie rozgrywek Legia Warszawa zmierzy się z FK Kukesi (Albania) lub FK Mladost Podgorica (Czarnogóra). Pierwszy mecz rozegrany zostanie 30 lipca na wyjeździe, natomiast rewanż 6 sierpnia w Warszawie. W pierwszym spotkaniu Mladost wygrał na wyjeździe 1-0.

Pary 3. grupy:

UC Sampdoria - FK Vojvodina Nowy Sad / FK Spartaks Jurmala
Royal Charleroi SC / Beitar Jerozolima - FC Żorya Ługańsk
FK Kukesi / FK Mladost Podgorica - Legia Warszawa / FC Botosani
SK Sturm Graz - FC Rubin Kazań
Randers FC / IF Elfsborg - Shamrock Rovers FC / Odds BK
Vitesse Arnhem - Southampton FC

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (61)

+dodaj komentarz
Bolek3 - 19.07.2015 / 00:13, *..4

nie trafilibysmy na Southampton, oni tez byli rozstawieni

odpowiedz
do aa - 18.07.2015 / 10:49, *..smtvsat.pl

Rozstawienie nic by nie dało, jak byśmy trafili na Southampton!!

odpowiedz
Reyu1916 - 18.07.2015 / 01:48, *..multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Fantastycznie, lepiej być nie mogło.

odpowiedz
aa - 17.07.2015 / 21:55, *..promax.media.pl

I teraz widać co to znaczy być rozstawionym. Byle tego nie spaprać i przejść zarówno Rumunów jak i kolejnego przeciwnika

odpowiedz
onczylija - 17.07.2015 / 21:21, *..dynamic.chello.pl

Przestrzegałbym przed hurraoptymizmem, Mladost w pierwszej rundzie przeszło Neftczi Baku a jak wiadomo Azerowie już dawno przestali być ogórkami. Drużyny z Albanii tez coraz lepiej sobie radzą choćby taka Korcza. Zdecydowanie lepiej trafić Kukesi, sportowo słabszy a kraj super i tani.

odpowiedz
Tito - 17.07.2015 / 18:53, *..dynamic.gprs.plus.pl

Hehe Weru jaka teoria spiskowa. A fakt jest taki że mamy po prostu większy współczynnik od amici. Na niektórych nie można lub można trafić. Dużo zależy od współczynnika, na który MY zapracowaliśmy. A amica co? Żargilis, Stjarnan i wszystko jasne. To tak jakbyś powiedział że te losowanie to jakiś przekręt, a tak nie jest. Grupa raczej nie była taka prosta Trabzon do słabych nie należy. Albo Lokeren z Belgii który wywalczył Puchary świetną grą. Po prostu byliśmy lepsi i tyle. Teraz niech sie amica pokarze skoro są tacy dobzi.

odpowiedz
Ł - 17.07.2015 / 18:42, *..dynamic.mm.pl

Już awansowali , nie licha historia z tego co kojarze jest jeszcze rewanż

odpowiedz
do weru - 17.07.2015 / 18:35, *..lukman.pl

Przystań pić abo zmień dilera

odpowiedz
do weru - 17.07.2015 / 18:27, *..static.enta.net

1) jakiemu klubowi kibicujesz?
2) czy nie masz wrazenia ze powinines poszukac dobrego psychiatry?

odpowiedz
haha weru - 17.07.2015 / 18:21, *..dynamic.chello.pl

widzę że kolejna ofiara mocarza

odpowiedz
M. - 17.07.2015 / 18:14, *..play-internet.pl

Dobrze jest. Jeszcze im piiii pokażemy :)

odpowiedz
trebor - 17.07.2015 / 18:09, *..202

Artykul napisany jakbyśmy już awansowali,a czeka nas ciężki wyjazd..

odpowiedz
aL - 17.07.2015 / 18:09, *..79.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

weru i jego teoria spiskowa.hahahahah buhahahaha ciekawe czy ma tak od urodzenia czy teraz tak sie mu z głową porobiło :)

odpowiedz
do "weru" - 17.07.2015 / 17:14, *..play-internet.pl

Człowieku odstaw dopalacze. Proszę Cię..

odpowiedz
Kibic - 17.07.2015 / 16:59, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

A ja bym się tak nie cieszył . W czwartek jest rewanż i wcale nie jest pewne że wygramy .

odpowiedz
Tito - 17.07.2015 / 16:43, *..dynamic.gprs.plus.pl

Nie, nie można trafić na ten sam kraj. No Basyl oklepało Liverpool więc to raczej pewne na 90 procent.

odpowiedz
jankes - 17.07.2015 / 16:34, *..internetdsl.tpnet.pl

Zagra jak za tydzien wygra nie wyprzedzajcie faktów bo to sie lubi zemscic

odpowiedz
weru - 17.07.2015 / 16:34, *..net.hawetelekom.pl


Niestety wiele wskazuje na to, że Legia ma w UEFA jakieś tam wpływy, i to tylko ze względu na, powiedzmy sobie szczerze, charakter jej właścicieli, czyli podejrzanych "biznesmenów"-bankierów z nadania wielkiego międzynarodowego i anonimowego kapitału spekulacyjnego, którym wiadomo kto zarządza, plus powiązania z miejscowym kacykiem Kulczykiem, pupilkiem wielkich banksterów. A "Leszek" tylko zazdrości, bo Rutkowski, mimo że też szemrany osobnik, to jednak nie finansista-bankier międzynarodowego kapitału i dlatego ów Lech zasadniczo będzie miał trudniej niż Legia, a Legia łatwiej niż Lech. Legia od niedawna zawsze trafia na najsłabszych/słabych, względnie najkorzystniejszych/korzystnych rywali czy to w eliminacjach, czy to w grupach. Lech raz dostał się do grupy i to jakiej grupy w porównaniu z Legijnymi, a ta zeszloroczna była, kto wie, może najsłabszą w historii Ligi Europy. Przypadek? I znowu: legia "fartem" trafia na jakieś Podgorice, a Lech na Bazyleę. Ktoś powie: Celtic. Jednak Celtic od paru lat dość regularnie męczył się w pucharach z kim popadnie, w przeciwieństwie w Bazylei, a dodatku akurat wtedy był w okresie przejściowym związanym z pozbywaniem się dobrych zawodników. Ktoś powie: wykluczenie. Każdy klub, poza mocarzami, zostałby wykluczony tak samo jak Legia.
Dlatego nie życzę powodzenia Legii, zresztą podobnie jak Lechowi, bo wszędzie większy gangster mniejszym pogania.

odpowiedz
X - 17.07.2015 / 16:30, *..dzialdowo.vectranet.pl

@ja

Jeśli odpadnie w III elLM, to będzie rozstawiony w IV elLE.

Co do losowania Legii - najpierw przejdźmy Rumunów. Chyba niektórzy zapomnieli o rewanżu.

odpowiedz
ja - 17.07.2015 / 15:15, *..dynamic.chello.pl

Tak z ciekawości czy Lech będzie rozstawiony w IV rundzie el. LE po odpadnięciu z LM w meczach z Basel?
A jeśli będzie nierozstawiony to czy możemy na nich trafić czy nie możemy ze względu na ten sam kraj?

Wydaje mi się, że będzie nierozstawiony, ale i tak nie możemy na nich trafić ze względu na kraj, ale chciałbym się upewnić.

odpowiedz
Ese - 17.07.2015 / 14:50, *..172

Najpierw przejdźmy Botosani, a potem się zobaczy. Paradoksem jest to że powinniśmy też życzyć aby pyry weszły do grupy LE ( bo z LM to już raczej się żegnają - Basel jest jeszcze silniejsze niż np. Steaua...). Jak nie wejdą do grupy a my tak, to rzucą wszytko na ligę i będzie powtórka z zeszłego roku...

odpowiedz
erer - 17.07.2015 / 14:44, *..polkomtel.com.pl

Póki co zarówno w II jak i w III rundzie trafiamy na frajerów, których powinniśmy golić bez większego problemu. Ale... nie z taką grą, takim zaangażowaniem i taką taktyką.

odpowiedz
zzz - 17.07.2015 / 14:40, *..play-internet.pl

z obecną formą L może przegrać nawet ze Zniczem Pruszków !

odpowiedz
lagor - 17.07.2015 / 14:20, *..internetdsl.tpnet.pl

bedzie zadyma w podgoricy....

odpowiedz
spokojnie - 17.07.2015 / 14:09, *..124

Ludzie spokojnie bo może się okazać że to botosani będzie miało łatwo w następnej rundzie...nie podniecajcie się tak. Przy aktualnej formie naszych miszczów nie bądźcie tak pewni że zagramy w tej III rundzie...

odpowiedz
pop - 17.07.2015 / 14:02, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

jak będzie awans to zagramy, chyba wielu nie oglądało wczoraj meczu

odpowiedz
zzzzz - 17.07.2015 / 13:57, *..abcdata.pl

z taką formą to czy to Podgorica czy Podbeskidzie to nie mamy szans

odpowiedz
y. - 17.07.2015 / 13:55, *..static.chello.pl

Gang Albanii? ;)

odpowiedz
Dickson Chotowski - 17.07.2015 / 13:54, *..range109-145.btcentralplus.com

Podgorica ? Gorszej dziury w Europie nie ma. Milicja gorsza niz ultrasi. Uwzajcie ci ktorzy pojada bo tam NIKT wam nie pomoze. Kibice Slaska cos na temat wiedza.

odpowiedz
(L)Łomża(L) - 17.07.2015 / 13:51, *..p2p.business.static.vectranet.pl

Trefiłem!!! :-)

odpowiedz
Viniu - 17.07.2015 / 13:48, *..96

No i gitara. Legia Mistrz!

odpowiedz
arnold - 17.07.2015 / 13:43, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Podgorica ,znowu beda sie rzucac miejscowi

odpowiedz
77/82 - 17.07.2015 / 13:40, *..dynamic.chello.pl

Żeby się potem nie okazało, że Amica dojdzie dalej w el. LM niż my w LE. Co by nie mówić, to przynajmniej są w formie w przeciwieństwie do nas i wcale bym ich w starciu z FC Basel nie skreślał.

odpowiedz
77/82 - 17.07.2015 / 13:39, *..dynamic.chello.pl

Przed meczem z Rumunami powiedziałbym, że wymarzone losowanie. Teraz serio nie możemy być pewni, że w ogóle do tej III rundy dojdziemy... Oczywiście mogliśmy trafić gorzej, ale jak znowu podejdą do meczu na takiej wyj*bce jak ostatnio (te zapowiedzi, że strzelą kilka bramek - pfff) to może jednak lepiej było trafić na silniejszego rywala, do spotkania z którym podeszliby z pokorą. Bo pomijając marność kadrową, to coś się stało w głowach naszych piłkarzyków, czego idealnym dowodem jest wypowiedź brozia (tfu!) po wczorajszym "wspaniałym" występie naszej drużyny...

odpowiedz
Popuś czy to TY? - 17.07.2015 / 13:34, *..internetdsl.tpnet.pl

No i git. Prawdziwy albańczyk, a nie jakiś podrabianiec!

odpowiedz
Viniu - 17.07.2015 / 13:29, *..96

No i gitara. Legia Mistrz!

odpowiedz
kibic - 17.07.2015 / 13:27, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Dlatego apeł do piłkarzy i prezesa ,pokonajcie rumunów 4 runda będzie blisko !

odpowiedz
wiliams - 17.07.2015 / 13:27, *..dynamic.chello.pl

Czy w ewentualnej 4 rundzie eliminacji, trafimy na kogoś z tej grupy nr3 ?

odpowiedz
(L)odz - 17.07.2015 / 13:25, *..toya.net.pl

Szczęscie sprzyja lepszym.SUPER losowanie.

odpowiedz
L - 17.07.2015 / 13:24, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

"Pierwszy mecz rozegrany zostanie 30 lipca na wyjeździe". Widzę, że autor jest optymistą w kwestii awansu naszych orłów do dalszej rundy :))

odpowiedz
Tito - 17.07.2015 / 13:24, *..dynamic.gprs.plus.pl

A amica żegna sie z walką o LM, FC Basyl i pozostaje im walka o LE. Oby tam grali, to będą musieli rotować składem i wtedy zobaczymy co pokażą w lidze, plus PP.

odpowiedz
Rocco - 17.07.2015 / 13:24, *..90

Chwała Bogu ! :-)

odpowiedz
ja - 17.07.2015 / 13:23, *..dynamic.chello.pl

No i spoko.
Jak widać rozstawienie sporo daje i można trafić słabszego rywala.

Przy takich drużynach w 2 i 3 rundzie to 4 runda jest obowiązkiem.
Pytanie kogo tam trafimy?

odpowiedz
paqq45 - 17.07.2015 / 13:22, *..sieradz.vectranet.pl

Mladost-Legia 6:0

berg WON

odpowiedz
xxx - 17.07.2015 / 13:21, *..play-internet.pl

Na naszym poziomie w obecnej formie.

odpowiedz
Mariusz - 17.07.2015 / 13:21, *..dynamic-ww-3.vectranet.pl

nie jest źle zawsze mogło być gorzej

odpowiedz
gawron - 17.07.2015 / 13:20, *..214

Najsłabsza para na jaką mogli wpaść. Duży fart.

odpowiedz
Darek - 17.07.2015 / 13:20, *..dynamic.gprs.plus.pl

Egzotyka ciąg dalszy :D

odpowiedz
kr. - 17.07.2015 / 13:19, *..dynamic.chello.pl

uuuuuuufffffff...... przy tak grającej Legii to bardzo szczęśliwe losowanie

odpowiedz
dmz! - 17.07.2015 / 13:18, *..ip.amg.net.pl

Kolejne ogórki... ale taka gra to nie wiem czy i na nich starczy :/

odpowiedz
wasam82 - 17.07.2015 / 13:18, *..static.ip.netia.com.pl

Fartowne losowanie. Najlepsze na obecne możliwości druzynyi

odpowiedz
Marian z Czerniakowskiej - 17.07.2015 / 13:18, *..dynamic.gprs.plus.pl

Czyli Podgorica i po ptakach, maja w składzie Radovica, trzech Radulovicow i na dodatek Vukovica. 1-6 w dwumeczu i Berg bye bye.

odpowiedz
muchito(L) - 17.07.2015 / 13:18, *..warszawa.mm.pl

mega fart

odpowiedz
gawron - 17.07.2015 / 13:18, *..214

Najsłabsza para na jaką mogli wpaść. Duży fart.

odpowiedz
(L)uki - 17.07.2015 / 13:18, *..217.e-plan.pl

jak awansujemy

odpowiedz
Grzybo - 17.07.2015 / 13:17, *..220.static.dsl.rns02-dryb-mel.comindico.com.au

Chyba najlepiej trafiliśmy. W przeciwieństwie do Leszka

odpowiedz
uffff - 17.07.2015 / 13:17, *..187

ufffffffffffffffffffffffff

odpowiedz
kryniek76 - 17.07.2015 / 13:16, *..jmdi.pl

tak jak pisałem !!!

kryniek76, 17.07.2015 09:07 - *.jmdi.pl

ja mawiał Bolo Łącznik

same k ...... faworyty .....

wg mnie będzie Nowy Sad lub Podgorica

odpowiedz
kibic - 17.07.2015 / 13:16, *..static.chello.pl

Najlepsze losowanie z możliwych. I do tego pierwszy mecz na wyjeździe,...

odpowiedz
Grzybo - 17.07.2015 / 13:16, *..220.static.dsl.rns02-dryb-mel.comindico.com.au

Chyba najlepiej trafiliśmy. W przeciwieństwie do Leszka

odpowiedz
krokodyl - 17.07.2015 / 13:16, *..play-internet.pl




FART !!!



odpowiedz