fot. Legionisci.com
REKLAMA

Koszulki #uwolnicMacka i zbiórka na oprawy

Woytek - Wiadomość archiwalna

Dziś o godzinie 21 przy Łazienkowskiej Legia zmierzy się z FK Kukesi. Przed meczem w godzinach 18-20:30 w Źródełku będzie można kupić koszulki #uwolnicMacka. Ponadto koszulki do kupienia są w sklepach Żyleta, LTM, Patoriots, Sektor 22. Nieznani Sprawcy zachęcają także do wsparcia atrakcji ultras, czyli wrzucania pieniędzy do puszek z napisem "zbiórka na oprawę".

Info od Nieznanych Sprawców:

Wraz z nowym sezonem przed nami wszystkimi otwierają się nowe możliwości.
Piłkarze otrząsnęli się po serii niepowodzeń i wreszcie zaczęli wygrywać mecz za meczem. Zwycięstwa w lidze i w europejskich pucharach sprawiają, że możemy zacierać ręce przed dalszą częścią rundy. Jednak by mecze Legii były w pełni emocjonujące i odbywały się z należytą im oprawą potrzebne jest zaangażowanie nas wszystkich. W związku z tym przed meczem z Albańczykami przeprowadzimy zbiórkę.

Liczymy, że w czwartkowy wieczór piłkarzy wesprzecie głośnym dopingiem, a nas pieniędzmi wrzucanymi do dobrze Wam znanych puszek z napisem: zbiórka na oprawę.

Do zobaczenia!

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.