Sparing: Legia II 2-1 Warta

Raffi, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W rozegranym podczas obozu w Grodzisku Wielkopolskim sparingu Legia II pokonała 2-1 III-ligową Wartę Poznań. Prowadzenie dla podopiecznych Krzysztofa Dębka zdobył przed przerwą niezawodny zimą Eryk Więdłocha, a na 2-0 podwyższył z wolnego Michał Trąbka. Gola kontaktowego zdobył Krystian Łukaszyk na 11 minut przed końcem. W 89. minucie na boisku doszło do sporej przepychanki między graczami obu drużyn, na skutek której sędzia zakończył mecz tuż przed upływem regulaminowego czasu gry.

W sobotę o 11 w Grodzisku legioniści zmierzą się z Lechem II Poznań. Lechici zajmują 5. miejsce w tabeli ligowe, a do 2. Warty tracą 7 punktów na półmetku rozgrywek. Bezpośrednio po tym meczu drużyna juniorów starszych zmierzy się z IV-ligowym PKS Racot.

Legia II Warszawa 2-1 (1-0) Warta Poznań
1-0 27 min. Eryk Więdłocha (as. Eryk Rakowski)
2-0 67 min. Michał Trąbka (rzut wolny)
2-1 79 min. Krystian Łukaszyk

Legia II: Kąkolewski (46' Wróblewski) - Szrek, Żyro, Małachowski, Rakowski (46' Abdullahi) - Michalak (46' Bottcher), Urbański (70' Karbowy), Karbowy (46' Szymański), Hołownia (46' Nawotka) - Trąbka (68' Hołownia), Więdłocha