Specjalne wydanie magazynu Młoda Legia
REKLAMA

Specjalne wydanie magazynu Młoda Legia

Redakcja

W kioskach pojawiło się specjalne wydanie magazynu Młoda Legia, który skierowany jest do najmłodszych kibiców stołecznej drużyny. Numer poświęcony został najlepszym napastnikom w historii klubu. W środku także znajdziecie 2 plakaty, a do gazety dołączany jest prezent – worek plecak z napisem LEGIA.

Wydanie specjalne magazynu Młoda Legia jest do kupienia w kioskach, empikach, sklepach SMYK na terenie województwa mazowieckiego, w pozostałych empikach na terenie całego kraju oraz w Fan Store Legia Warszawa w cenie 21,99 zł.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

Fcm - 18.05.2018 00:35:21, *.centertel.pl

Oczywiście worek gratis.... A cena normalna 9,99 hehe

Boluś - 18.05.2018 08:49:50, *.dynamic.gprs.plus.pl

Super, kupuje, syn sie bedzie cieszyl.

rob bandit - 18.05.2018 19:09:47, *.satfilm.com.pl

portfel posiadam,poszukuje szarych rękawiczek dołączonych do któregoś ze wcześniejszych numerów...ktoś coś???

Dodaj komentarz:

autor:

e-mail:

treść:

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2018 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.