Andrzej Fonfara - fot. Bodziach / Legionisci.com
REKLAMA

W sobotę wspieramy legionistów podczas Warsaw Boxing Night

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Już w najbliższą sobotę na warszawskim Torwarze odbędzie się wyjątkowa bokserska gala, podczas której zobaczymy w ringu kilku legionistów. Gorąco zachęcamy do wspierania naszych kolegów z trybun. Bilety cały czas można nabywać tutaj. Początek walk o godzinie 18:00. Walka wieczoru pomiędzy Andrzejem Fonfarą a Ismaiłem Siłłachem rozpocznie się około godziny 23. Cała gala będzie transmitowana przez Polsat Sport Fight (od 19:00) oraz Polsat Sport (od 20:00).

Około godziny 18:00 rozpoczną się walki boksu olimpijskiego, w ramach którego obejrzymy trzy pojedynki:
Karolina Koszewska - Natalia Marczykowska
Kacper Łaszczyk - Andrey Romanyshyn
Jakub Bujała - Oskar Biesiadecki

Następnie będziemy mogli zobaczyć cztery walki, w różnych kategoriach wagowych. W wadze junior ciężkiej Michał Cieślak zmierzy się z Dusanem Krstinem (8 rund), w wadze średniej Paweł Rumiński walczyć będzie z Grzegorzem Niedźwiedzkim (6 rund), a w wadze ciężkiej zobaczymy dwa pojedynki: Michała Olasia z Ramazim Gogichashvilim (8 rund) oraz Arkadiusza Wrzoska z Saidem "Lennoxem" Kasongo (4 rundy).

Na koniec zobaczymy walkę wieczoru - pierwszy od 12 lat pojedynek Andrzeja Fonfary w Polsce. Legionista po zmianie kategorii wagowej rywalizować będzie z trudnym przeciwnikiem, ale jak sam przekonuje, celowo wybrany został rywal wymagający. Walka Fonfary z Siłłachem została zakontraktowana na 10 rund. Gorąco zachęcamy wszystkich fanów Legii do dopingu dla wszystkich legionistów walczących podczas sobotniej gali Warsaw Boxing Night.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

M3 - 15.06.2018 08:08:40, *.dynamic-ra-01.vectranet.pl

Andrzej ma być ogień !!! Tylko zwycięstwo !!! (L)

Dodaj komentarz:

autor:

e-mail:

treść:

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2018 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.