Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Klikając "ROZUMIEM" lub ✔, wyrażasz zgodę na stosowanie cookies i innych technologii. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.    ROZUMIEM
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Mishka / Legionisci.com
fot. Mishka / Legionisci.com
Środa, 11 lipca 2018 r. godz. 19:50

Spartak Trnava wygrał ze Zrinjskim

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Spartak Trnava wygrał 1-0 (0-0) ze Zrinjskim Mostar w pierwszym meczu 1. rundy eliminacyjnej Ligi Mistrzów. Rewanżowe spotkanie odbędzie się 18 lipca o godzinie 19:00 w Mostarze. Jeżeli Legia wyeliminuje Cork City FC, zwycięzca tego dwumeczu będzie jej rywalem w 2. rundzie eliminacyjnej LM.

FC Spartak Trnava 1-0 (0-0) HSK Zrinjski Mostar
Erik Jirka 79

Spartak: 1. Martin Chudý - 2. Andrej Kadlec, 21. Boris Godál, 15. Ivan Hladík, 20. Matúš Čonka - 33. Erik Jirka, 25. Jakub Rada, 8. Erik Grendel (78, 29. Senad Jarović), 34. Lukáš Greššák, 7. Wachtang Czanturiszwili - 45. Marvin Egho (86, 17. Fabian Miesenböck)

Zrinjski: 1. Ivan Brkić - 5. Marin Galić, 27. Slobodan Jakovljević, 6. Hrvoje Barišić, 16. Pero Stojkić - 55. Miloš Filipović (89, 33. Marko Bencun), 44. Edin Rustemović, 7. Frane Čirjak, 99. Nemanja Bilbija, 17. Ognjen Todorović (72, 13. Semir Pezer) - 8. Miloš Aćimović (68, 11. Toni Jović)

żółte kartki: Hladík, Czanturiszwili - Stojkić, Čirjak, Jović
czerwone kartki: Wachtang Czanturiszwili (89. minuta, Spartak, za drugą żółtą) - Frane Čirjak (71. minuta, Zrinjski, za drugą żółtą)



Komentarze: (18)

Zimny, 11.07.2018 20:08:45 - *.dynamic.mm.pl

Spartak strzelił gola dopiero grając 11 na 10. Legia ma doświadczenie w meczach ze Spartakami. Nie ma się czego bać. 3 runda musi być nasza.

gLc, 11.07.2018 20:09:02 - *.warszawa.vectranet.pl

dawać Trnave, blisko , dosyć przystępnie cenowo i nie taki upał jak w Mostarze.
(L)

Jasio, 11.07.2018 20:12:39 - *.play-internet.pl

Do kitu. Wciaz nic nie wiadomo

blablabka, 11.07.2018 20:27:52 - *.static.ip.netia.com.pl

Apoel przegrał 3:1 a do 90min było 3:0 i są na dobrej drodze by już odpaść później jedna z dwóch Ludo bądź Celtic ..

eth, 11.07.2018 20:52:48 - *.210.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Wszystkie 4 zespoły, Cork, L, Spartak i Zrinjski są siebie warte. Nikt nie wystaje ponad resztę, Spartak ani ZM nic dziś nie pokazali. Ale to w nas drzemie największy potencjał, my mamy największe rezerwy. Przejdziemy i Cork i Spartaka, ale co potem....

Turysta, 11.07.2018 21:20:36 - *.centertel.pl

Wycieczka do Trnavy....
To będzie coś!!!!

Zimny, 11.07.2018 22:09:22 - *.dynamic.mm.pl

Karabach wygrał z Ljubljaną, Rzeźnik z asystą.

Matt, 12.07.2018 00:12:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Nie wiem jak Spartak kibicowsko, ale po kilkudniowym pobycie w Trnavie wiem, że turystycznie jest ok. Fajerwerków nie ma, ale miasteczko ciekawe, bardzo klimatyczne z licznymi, różnorodnymi knajpkami. Budynek stadionu połączony jest z centrum handlowym.

Filip, 12.07.2018 06:32:11 - *.202

Mamy strasznie duze doswiadczenie ze Spartakami szczegolnie te z 95. Ogladales jeden mecz z Januszem Golem. Przesledz historie Legii. Pewnie byles maly albo cie na swiecie nie bylo jak gralismy ze Staskiem.

pfffff, 12.07.2018 07:23:04 - *.IP.cloudmosa.com

A nikt nie pisze ze skompromotowal sie APOEL ? Przeciez to bardzo istotny fakt w ewentualnym rozstawieniu w ostatniej rundzie.

Mati , 12.07.2018 07:27:16 - *.static.ip.netia.com.pl

Obojętne kto ona zespoły są do golenia

bukson, 12.07.2018 08:01:45 - *.dynamic.chello.pl

Zrinjski raczej u siebie odrobi.

Tomek, 12.07.2018 08:45:26 - *.189

Tymczasem taka ciekawostka, Świerczok pojawił się na boisku w 68 minucie spotkania a w 80 minucie spotkania miał już ustrzelonego hat-tricka

do pff, 12.07.2018 09:25:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Nie ma sie czym podniecac, Apoel strzelil w 95 minucie gola na wyjezdzie i spokojnie awansuja

b, 12.07.2018 09:38:23 - *.16-1.cable.virginm.net

Apoel odpada, jeszcze 2 i bedzie dobrze. Trnava blisko i fajne miasto. Mostar ..... tam psy zaganiaczami wode pija a laski iskaja sie przy pharelu wiliamsie.

ldn, 12.07.2018 09:39:43 - *.13-2.cable.virginm.net

Spartaka łączą bliskie kontakty z Koroną Kielce.Liczna grupa gosciła kilka dni temu na turnieju scyzoryków

L, 12.07.2018 09:47:30 - *.play-internet.pl

Na tym poziomie Legia nie ma szans!

dzidek, 12.07.2018 14:36:02 - *.dynamic.gprs.plus.pl

inwazja na Trnavę? YES!!!

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.