REKLAMA

Koszulki Powstańcze do kupienia przed sobotnim meczem

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Przed sobotnim meczem o Superpuchar Polski, w Źródełku prowadzona będzie pierwsza sprzedaż dwóch wzorów tegorocznych Powstańczych koszulek. Te nabywać będzie można w cenie 44 i 50 złotych, w zależności od wzoru. Cały zysk z ich sprzedaży przeznaczony zostanie na kibicowską działalność patriotyczną. Poniżej szczegóły dystrybucji oraz rozmiarówka, która w obu przypadkach różni się dość znacznie.

Wzór nr 1 - w cenie 50 zł dostępny będzie w godzinach 18:00 - 19:30, szczegóły TUTAJ


Wzór nr 2 - w cenie 44 zł dostępny będzie w godzinach 16:30 - 19:45, szczegóły TUTAJ


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
O matko - 13.07.2018 / 14:40, *..dynamic.gprs.plus.pl

Fatalny wzór

odpowiedz
(L) - 13.07.2018 / 09:19, *..dynamic.gprs.plus.pl

Pustawy stadion?

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.