fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

W sobotę zbiórka na oprawy

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Podczas sobotniego meczu z Zagłębiem Lubin Nieznani Sprawcy prowadzić będą zbiórkę na oprawy. "Przed nami nowy sezon, a niestety NaSz budżet bardzo dobrze pamięta jeszcze poprzedni. Wobec czego bardzo serdecznie prosimy Was o wsparcie ruchu Ultras i wrzucenie paru złotych do puszki. Liczymy na Was!" - apelują Nieznani Sprawcy. Poniżej pełny komunikat NS-ów.

"Drodzy Kibice!
Witamy Was serdecznie, po krótkiej wakacyjnej przerwie. Przed nami start ligi blablabla, nuda...
Przed nami kolejny sezon miejmy nadzieję pełny kibicowskich przygód, emocji, niezapomnianych meczów, zajebistych wyjazdów, opraw, rac i okradania stacji benzynowych w różnych zakątkach Europy!

Wkrótce czekają nas wyjazdy do Kielc i kawałek dalej do Trnavy, wszystkich oczywiście zachęcamy do tego, aby nie zastanawiać się i nie czekać na kolejna rundę, bo na pewno trafimy Bóg wie kogo. Nie, nie, nie. Jeździmy wszędzie, zawsze, bo to nasz obowiązek!

Przed tym, czeka nas w sobotę mecz na Łazienkowskiej. W tą też sobotę, będziemy prowadzić zbiórkę na oprawy! Tak jak wspomnieliśmy przed nami nowy sezon, a niestety NaSz budżet bardzo dobrze pamięta jeszcze poprzedni. Wobec czego bardzo serdecznie prosimy Was o wsparcie ruchu Ultras i wrzucenie paru złotych do puszki! Liczymy na Was!
Do zobaczenia!"

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.