REKLAMA

Na kogo może trafić Legia?

Losowanie 4. rundy el. Ligi Europy

Redakcja, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

6 sierpnia o godzinie 13:30 odbędzie się losowanie par 4. rundy eliminacyjnej Ligi Europy. Na tym etapie rozgrywek Legia nie będzie rozstawiona. Rozstawione będą jedynie drużyny, które odpadną w 3. rundzie eliminacji Ligi Mistrzów.

Z powodu mniejszej liczby drużyn rozstawionych niż nierozstawionych Legia będzie mogła jednak trafić na rywala z grona drużyn nierozstawionych. W trzech z czterech par zmierzą się drużyna rozstawiona z nierozstawioną, w jednej zagrają ze sobą dwa nierozstawione zespoły. Mecze odbędą się 23 i 30 sierpnia.

Drużyny rozstawione - przegrany z każdej pary:
FC Salzburg / FK Škendija Tetovo
FK Astana / GNK Dinamo Zagrzeb
FK Crvena zvezda Belgrad / FC Spartak Trnava

Drużyny nierozstawione:
Legia Warszawa / Football 1991 Dudelange
CFR Cluj / Alaszkert Erewan
HJK Helsinki / NK Olimpija Lublana
Rosenborg Trondheim / Cork City FC
Hapoel Beer Szewa / APOEL Nikozja

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (47)

+dodaj komentarz
No - 06.08.2018 / 21:40, *..play-internet.pl

Nareszcie mogę przeglądać bez okularów... :) Pozdrowienia dla redakcji i wszystkich niezadowolonych. TyLko (L)

odpowiedz
Derwal - 06.08.2018 / 21:28, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Nowa szata jest ok,lecz jak dokladnie popatrzycie na kalendarz to sami wychwycicie byka

odpowiedz
Altars Of Madness - 06.08.2018 / 21:26, *..play-internet.pl

Tak na dobrą sprawę to odnoszę wrażenie, że mocniej obsadzone są eliminacje do LE niż do LM. W eliminacjach LM grają tylko mistrzowie przeciętnych, średnich, niezłych i dobrych lig (lub wicemistrzowie ale mistrz gra w takim przypadku już w fazie grupowej LM). Za to w eliminacjach LE grają kluby z 2, 3, 4 miejsc i zdobywcy pucharów krajowych. Dla przykładu z takiej solidnej ligi szwajcarskiej w el. LM gra tylko Young Boys, a w el. LE St. Gallen, FC Luzern i FC Basel i choć w minionym sezonie były gorsze od mistrza to we trójkę stanowią mocniejszą obsadę eliminacji LE, po prostu tych solidnych drużyn jest w LE więcej. Na dodatek dochodzą mistrzowie którzy przegrali swoją rywalizację w 2 i 3 rundzie, a tu też będą się trafiać niezłe ekipy jak Rosenborg, Apoel czy Ludogorets, a to jeszcze wzmacnia eliminacje LE.

odpowiedz
do @tych, co im się kalendarz nie podoba - 06.08.2018 / 20:23, *..internetdsl.tpnet.pl

jeśli jesteś takim katolikiem to byś wiedział, że niedziela to dzień swiety, przeznaczony na odpoczynek po całym tygodniu pracy. W piśmie świętym nawet tak masz napisane... więc się doucz zanim coś napiszesz

odpowiedz
ytri - 06.08.2018 / 19:32, *..warszawa.vectranet.pl

szarta do dupy :((((

odpowiedz
piknik_1988 - 06.08.2018 / 18:20, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Ludzie, przyzwyczaicie się do nowej szaty :) Za każdym razem jak były zmiany mówiłem sobie to samo. Jest nowocześnie :P

odpowiedz
(L)opez - 06.08.2018 / 18:16, *..dynamic.gprs.plus.pl

Przyzwyczaimy się. Ważne żeby były dobre wiadomości

odpowiedz
Przemo - 06.08.2018 / 17:43, *..218

Proszę o zmianę szaty graficznej

Stary normalny styl był o wiele lepszy

Ta jest jak legia.com i mało czytelna..

odpowiedz
Radek - 06.08.2018 / 16:55, *..18.ipv4.supernova.orange.pl

Ostatnia oldschool-owa strona na temat naszej Legii została zmieniona pod presją doścignięcia zasranego postępu. Gdzie jest zdjęcie ze starego stadionu na samym dole ? Pamiętam jak około 10 lat może więcej.. patrzyłem na to zdjęcie i marzyłem żeby być w tym miejscu.. niestety udało mi się tylko raz spełnić to marzenie z racji wieku jako mały gnojek 350 km samemu się nie przejedzie. Za każdym razem jak patrzyłem na sam dół strony przypominały się chwile które powodowały uśmiech... Dziś k...rwa wszystko mi się przypomina lecz bez uśmiechu delikatnie pisząc.. szkoda.

odpowiedz
Andrzejjj - 06.08.2018 / 16:17, *..dynamic.gprs.plus.pl

Brak awansu Legii do fazy grupowej LE to katastrofa finansowa - avans do LE to katastrofa w Ekstraklasie (rotacje w składzie)

odpowiedz
Kosmita - 06.08.2018 / 15:08, *..wasko.pl

Super, szczególnie na smartphoneach..
Z początku cofnąłem bo myślałem, że mi legia.com zaczytało:)))

Ale podpinam się pod postulatami kolegów z góry - odpowiedzi powinny pojawiać się od razu i pod postem, na który odpowiadamy.

odpowiedz
żlb - 06.08.2018 / 15:04, *..8

do redakcji,w kalendarzu jak się najechało na datę,to wyświetlała się godzina meczu,to było dobre.

odpowiedz
L L L - 06.08.2018 / 14:51, *..centertel.pl

redakcjo jak ma być ta szata graficzna,to chociaż komentarze niech się odrazu wyświetlają.

odpowiedz
L L L - 06.08.2018 / 14:48, *..centertel.pl

stara szata graficzna lepsza była

odpowiedz
Rage - 06.08.2018 / 14:16, *..miedzyrzecz.com.pl

Gdyby Legia przeszła Trnawę, a potem Crvenę to w 4. rundzie byłaby ROZSTAWIONA. Przez analogię do zakończonego losowania - naszym rywalem w 4. rundzie byłoby Young Boys Berno.

odpowiedz
malcz - 06.08.2018 / 14:05, *..platon.com.pl

CFR Cluj

odpowiedz
Szczeciński Legionista - 06.08.2018 / 13:54, *..st3-offshore.com

Cluj rywale..., o ile przejdziemy Dudelange :)

odpowiedz
ziutek - 06.08.2018 / 13:49, *..unknown.vectranet.pl

kiepska ta nowa szata graficzna. Czy redakcja zrobi sondę na ten temat?

odpowiedz
Dan - 06.08.2018 / 13:47, *..play-internet.pl

https://www.uefa.com/uefaeuropaleague/season=2019/draws/round=2000989/

odpowiedz
Fox - 06.08.2018 / 13:36, *..dynamic.chello.pl

Mozna gdzies obejrzec losowanie ?

odpowiedz
znawca_gołębi - 06.08.2018 / 13:24, *..dynamic-ra-09.vectranet.pl

nowa szata super, poprzednia trąciła już myszką

odpowiedz
matus007 - 06.08.2018 / 13:19, *..play-internet.pl

ale dno nawet stronka legioniści się popsuła koniec świata maskara..ale dno.Podajcie mi nazwisko tego patałacha który to robił...

odpowiedz
Anton - 06.08.2018 / 13:04, *..dynamic.chello.pl

O kurna, mam nadzieję, że zmiana będzie również w grze Legii ;)

odpowiedz
Gocław - 06.08.2018 / 12:58, *..dynamic.chello.pl

Zrobiłem w życiu bardzo wiele stron internetowych, przejrzałem całych nowych Legionistów i mi się to wszystko bardzo podoba.

Ikonki - super, czcionki ok (w paru miejscach zmieniłbym wielkość, ale to drobiazg), terminarz super (brakowało mi tego), kolorystyka super (zielony to zielony, a nie jak na strojach meczowych), kalendarzyk ok, dół strony super, nowe menu super, zresztą cały lewy pasek bardzo fajnie zrobiony.

Co mnie nie przekonuje, to aktualności podzielone na dwie kolumny. W jednej kolumnie to wygląda chyba bardziej przejrzyście, polecam przemyśleć sprawę.
Druga sprawa AdBlock. Nie zmuszajcie do wyłączenia tej aplikacji. Nie opłaca się, przetestowane. Reklamy typu Fortuna, a także te od Google i tak się wyświetlają, nawet na włączonym AdBlocku.

Jedna zmiana kluczowa, na stronie głównej strona zaciąga herbik Legii w rozmiarze 40x40px ;).

Ogólnie dobra robota, brawo :)

Redakcja (LL!): Dzięki, po odświeżeniu herb powinien być ok.

odpowiedz
@tych, co im się kalendarz nie podoba - 06.08.2018 / 12:57, *..play-internet.pl

Jesteśmy Legionistami - Polakami - katolikami i u nas tydzień zaczyna się w niedzielę!

odpowiedz
Web Developer - 06.08.2018 / 12:39, *..197-105-213.static.virginmediabusiness.co.uk

Witam,

Jestem Web Developer z 10 letnim doswiadczeniem i ta nowa szata graficzna for raczej krok w tyl niz przod. Za duzo naj...ane w jednym miescu jest zdecydowanie mniej porzejrzysta niz poprzednia, az stona legionisci.com jest strona typwo informacyjna nie powinna tak walic po galach i meczyc oczy jak chcemy znalesc potencjalne interesujace nas info.

Ogolnie slabo w skali od 1-10 tylko 3.

odpowiedz
Do redakcji - 06.08.2018 / 12:36, *..174.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Potwierdzam kolegę wyżej,że mogli byście zrobić jak na Legia.net że można odpowiedzieć bezpośrednio do czyjegoś posta pod nim.

odpowiedz
WO(L)A - 06.08.2018 / 12:31, *..ncbj.gov.pl

Nowa grafa tego portalu to jest DRAMAT. Jakiś pacynkowaty szajs dla neo-gimbazy :(

odpowiedz
@Pio - 06.08.2018 / 12:14, *..grupazpr.pl

Mam tak samo jak Ty...

odpowiedz
Endrju 19(L) 16 - 06.08.2018 / 12:11, *..dynamic.chello.pl

Trochę czasu minie zanim się przyzeyczaję do tej grafiki ale nie jest źle

odpowiedz
Maaciekw - 06.08.2018 / 11:46, *..centertel.pl

Sami starzy znajomi

odpowiedz
Stary - 06.08.2018 / 11:25, *..itsa.net.pl

Szok, zaskoczenie. Ogólnie OK. Ale kalendarz zróbcie od PN do ND :)

Redakcja (LL!): Zrobimy :)

odpowiedz
as - 06.08.2018 / 11:19, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

ale teraz jest nowocześnie - responsywnie, na tabletach i telefonach można przeglądać :)

odpowiedz
M@c - 06.08.2018 / 11:10, *..dynamic.chello.pl

Super sprawa z tą stroną.Duży plus:)

odpowiedz
Daniel - 06.08.2018 / 10:29, *..dynamic.chello.pl

A jak dodaje komentarz to musze karte potem zamknac, bo jak sie cofbie srrone to komwntarz wtedy sie nie pojawia

odpowiedz
Łosiek - 06.08.2018 / 10:27, *..v4.arkomnet.eu

Nowa szata graficzna - super! Tylko trzeba się przyzwyczaić :) Trochę rzeczy do poprawek i będzie idealnie. Mnie kłują w oczy te rozmazane herby klubów przy oknie ostatni/następny mecz.

odpowiedz
piterek - 06.08.2018 / 10:27, *..38

jezu, co tu się stało? nie lubię stron, które wciskają mobilne rozwiązania na normalnych monitorach

odpowiedz
eth - 06.08.2018 / 10:24, *..61.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Wśród klubów na które rzeczywiście możemy trafić (bo akurat wątpię żeby Dinamo przegrało z Astaną albo Salzburg ze Shkendiją), najgorzej będzie trafić na Rosenborg.

Ciekawe czy Mioduski i gwiazdy boiskowej estrady mają świadomość że przed nami najważniejsze losowanie od wieeeeelu lat....

odpowiedz
Gienek - 06.08.2018 / 10:15, *..play-internet.pl

Dobra szata graficzna. Good job Redakcjo!

odpowiedz
eth - 06.08.2018 / 10:01, *..61.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Przyzwyczaicie się :) brakuje jednak chyba najwazniejszej zmiany, w strefie komentarzy. Jak Legia przegrywa i jest nagle pod artykułem 210 komentarzy, i ktoś z kimś chce prowadzić dyskusję, to potem wśród nawału komentarzy trzeba szukać odpowiedzi rozmówcy. Odpowiedzi na jakiś komentarz mogłyby znajdować się bezpośrednio pod tym komentarzem, jak to często bywa na przeróżnych innych portalach.

Redakcja (LL!): Dzięki za uwagi, jeszcze wiele rzeczy wymaga poprawek i dopracowania.

odpowiedz
wrzt - 06.08.2018 / 09:59, *..play-internet.pl

Panowie!!! Trzeba iść z duchem czasu :) Jest pięknie !

odpowiedz
Daniel - 06.08.2018 / 09:47, *..dynamic.chello.pl

A i kalendarz zmienic aby zaczynal sie od poniedzialku

odpowiedz
Ali - 06.08.2018 / 09:41, *..134

dokładnie, żądamy powrotu do starej grafiki portalu.

odpowiedz
tomekc - 06.08.2018 / 09:41, *..dynamic.gprs.plus.pl

Skendija lub Spartak byłoby najlepiej

odpowiedz
nn do Pio - 06.08.2018 / 09:39, *..amazon.com

nic dodac nic ujac

odpowiedz
Pio - 06.08.2018 / 09:28, *..play-internet.pl

Stara szara graficzną lepsza była, ta taka za pikna, za kolorowo, oczy bolą i mniej przejrzysta

odpowiedz
lucho_83 - 06.08.2018 / 09:23, *..114

Nie mogę się przyzwyczaić do zmiany szaty graficznej ;-) Przejdźmy ten klubik z Luksemburga!!!

odpowiedz