Michał Kucharczyk w meczu z Football 1991 Dudelange - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Kucharczyk: Na murawie każdy gra do własnej bramki

Maciek Frydrych, źródło: sport.tvp.pl

- Zapisaliśmy się w historii Legii jako prymitywny zespół. Taki klub nie może sobie pozwalać na takie porażki, tym bardziej, że Dudelange zwyciężyło zasłużenie. Nawet grając w 10 powinniśmy dominować na murawie, ale tak nie było. Zostaliśmy zepchnięci do defensywy, popełnialiśmy ogrom błędów w obronie - powiedział po meczu z F91 Dudelange Michał Kucharczyk.

- W szatni tworzymy drużynę, ale na murawie każdy gra do własnej bramki. Dopóki się nie zjednoczymy i nie będziemy tworzyć rodziny, to właśnie takie wyniki będziemy osiągać. W tej chwili spadliśmy na dno, jeżeli się od niego odbijemy, to pokażemy klasę, jeśli nie, to kibice będą mogli nas wygwizdywać, bo będziemy na to zasługiwali.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (34)

+dodaj komentarz
Macik82 - 12.08.2018 / 07:20, *..dynamic.chello.pl

DARIUSZU..... nie idź ta drogą..... biznes a prowadzenie klubu piłkarskiego jakim jest LEGIA to dla Pana z całym szacunkiem ZA WYSOKIE PROGI... szukaj Pan kupca z dobrą kasa bo niedługo trzeba będzie jakieś sklepy otwierać przy stadionie żeby to przetrwało.... Nie masz Pan L w sercu,nie czujesz Pan klimatu niestety...Skonczysz Pan jak kolega z Krakowa.... A doradca z FC Basel to takie zagranie pod publiczke było żeby zamydlic nam klientom oczy prawda? To samo z Eduardo czy całym zaciągiem Bałkanskim.... Nie ogarniasz Pan swojej firmy ale to Pana pieniądze i dalej kontrakty możesz Pan płacić po 300 a nawet 500 tys zł miesięcznie doprowadziszPan do tego że balonik pęknie i nikt do tego bazjlu(chciałem coś innego napisać) nie przyjdzie do pracy....

odpowiedz
Michal1968 - 10.08.2018 / 20:59, *..ip-point.pl

Nie można zmieniać trenera co kilka miesięcy. Apeluje do władz Legii zatrudnijcie nowego trenera ale na minimum rok. W żadnej firmie nie zmienia sie kierownictwa co chwilę. Po roku można rozliczać

odpowiedz
Mateusz z Gór - 10.08.2018 / 20:31, *..adsl.inetia.pl

Ale oni przecież dali się zdominować nawet po jedenastu, na samym początku spotkania. W ogóle motyw z rozpoczęciem od środka, długą piłką na stratę i później bezradne bieganie za rywalem przez kilka minut można śmiało porównać do akcji z meczu Barcelona - Legia, kiedy to Katalończycy przybrali barwy Górnika Łęczna.

odpowiedz
Phoenix(L)k - 10.08.2018 / 19:52, *..dynamic.chello.pl

@Rafał:
Hmm... od wczoraj... myślałem, że trochę wcześniej była pamiętna porażka z Widzewem... Popytaj starszych kolegów - może powiedzą Ci, kiedy to było...

Poza tym - ile lat trzeba chodzić na Legię, by móc cytować cudzy komentarz?

odpowiedz
Kantor do gk - 10.08.2018 / 19:47, *..dynamic.mm.pl

Skąd u Ciebie tyle jadu i nie obiektywizmu. Chyba nie jesteś 100% kibicem Legii i nie wiesz lub nie pamiętasz w ilu meczach Kucharczyk i Malarz ratowali dupę całemu zespołowi. Chyba jesteś za młody (młoda), żeby dyskutować z prawdziwym kibicem Legii, który obserwuje ten zespół przez 52 lata.

odpowiedz
gk do Kantor - 10.08.2018 / 19:29, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Ikona? przestań się kompromitować takimi wpisami

odpowiedz
Kantor - 10.08.2018 / 18:37, *..dynamic.mm.pl

Michał nie przejmuj się złośliwymi komentarzami dyletantów. Może nie masz odpowiedniej techniki, ale wraz z Arkiem Malarzem jesteście bezsprzecznie ikonami Legii i dzięki Wam przeżywaliśmy piękne chwile. Macie jaja i potraficie opier...lić nierobów-najemników z Europy. Wierzę, że awansujecie do następnej rundy.

odpowiedz
@Jacol - 10.08.2018 / 18:30, *..static.ip.netia.com.pl

Wątpię żeby tak było.
Za bardzo łaszą się na hajs, żeby grać pod gościa który ma od niektórych dwukrotnie większy kontrakt. A premie z LM czy LE są dobrym dodatkiem.

odpowiedz
Juri - 10.08.2018 / 18:23, *..adsl.inetia.pl

Czemu ten pan się wypowiada w imieniu innych,a nie swoim?
On grał dla siebie to oznacza?
Wstyd i hańba wczorajszy wynik.

odpowiedz
Jaco(L) - 10.08.2018 / 17:47, *..nwrknj.fios.verizon.net

A moze naprawde graja pod Jedze... na zlosc miodkowi

odpowiedz
Olo82 - 10.08.2018 / 16:42, *..253.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Fatalczyk zamknij dziób bo cieniutki jesteś i tylko jątrzysz. Won z Legii!

odpowiedz
OTWOCK - 10.08.2018 / 16:12, *..play-internet.pl

Kto bedzie gwizdał?myslisz Michał ze bede za wami jeździł? Czlowieku My Kibice placimy i chcemy gry!Płacimy za najdrozsze bilety w kraju.Wy odejdziecie my zostaniemy.Dosyc upokorzen.

odpowiedz
@Dedi - 10.08.2018 / 14:58, *..static.ip.netia.com.pl

Coś się takiego dziwnego dzieje, że dobrzy zawodnicy po przejściu do Legii przechodzą jakąś metamorfozę i stają się średniakami

odpowiedz
Dedi - 10.08.2018 / 13:58, *..opera-mini.net

Najgorszy na boisku był po wejściu Jose
kante, toć on wczoraj nawet na piłce
Się wywrócił! W Płocku kreatywny w
Warszawie dramat.

odpowiedz
@GDZIE JEST JĘDZA? - 10.08.2018 13:12:00, *.96.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl - 10.08.2018 / 13:47, *..static.ip.netia.com.pl

Z tym bym tak nie przesadzał. Jędza to by wyrwał czerwoną w polu karnym. Już nie raz pokazał swoje umiejętności.

odpowiedz
Rafał - 10.08.2018 / 13:43, *..116

do Phoenix(L)k:
a Ty kim jesteś, żeby tak mówić? Widać że na Legie chodzisz od wczoraj

odpowiedz
GDZIE JEST JĘDZA? - 10.08.2018 / 13:12, *..96.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Ku.wa Jędza mógł zagrać wczoraj na lewej obronie i na bank byłby lepszy od Nagya!

odpowiedz
FC_ŻYRARDÓW - 10.08.2018 / 12:31, *..100

Kuchy nic nie pokazuje ? Fakt . Ale czy inni są lepsi ? A Pazdan, Astiz, Szymański, Mączyński ? Przecież to kryminał co oni pokazują na boisku. Ja bym dał 10% podstawowej pensji a resztę uzależnił od wyników. Teraz zarabiają dobrą kasę i mają jaja wywalone, zaangażowania zero.

odpowiedz
SEBO(L) - 10.08.2018 / 12:15, *..centertel.pl

@Borsuk: to znajdź robotę, w której będą płacić za samą chęć przychodzenia do niej , OK ?

odpowiedz
raf4444 - 10.08.2018 / 12:15, *..dynamic.chello.pl

jako jedyny na boisku zap..
wystawił carlitosowi ze 3 setki
może nie ma za wielkiego talentu, ale chociaż się stara

a i tak jest jazda po nim

ludzie gość się czuje odpowiedzialny za L
reszta - szczególnie zaciąg z zagranicy ma wyje...e
jak jest dobrze to dobrze, jak nie idzie to się obrażą...

odpowiedz
Phoenix(L)k - 10.08.2018 / 12:10, *..226

@Ludzik:
"Ty się już nie wypowiadaj. Wczoraj jak zwykle byłeś najgorszy a na boisku widać, że czujesz niechęć do Carlitosa."

Widać to było zwłaszcza w momencie, gdy Kuchy zaliczył asystę przy golu Carlitosa, no nie?

odpowiedz
FWK - 10.08.2018 / 11:46, *..play-internet.pl

Macie pretensje do kuchego... To co wyprawial wczoraj pazdan a raczej czego nie wyprawial to wola o pomste do nieba... Kuchy przynajmniej cos probowal zdzialac ale samemu to niestety nawet taki wirtuoz jak messi czy ronaldo to uja by zdzialali. Nawet szymanski dostosowal sie do poziomu zenady w tej druzynie. Malarz tez wszystkigo nam nie wybroni. K.u...w.a mac! LEGIA grac!

odpowiedz
Pio - 10.08.2018 / 11:34, *..play-internet.pl

Beda was wygwizdywać ????? Przecież niedługo po papie pewnie dostaniecie od kumatych a nie gwizdy

odpowiedz
@Borsuk - 10.08.2018 / 11:21, *..static.ip.netia.com.pl

Orłem on nigdy nie był i nie będzie. Co najwyżej gołąb.

odpowiedz
Wawa - 10.08.2018 / 11:05, *..dynamic.gprs.plus.pl

Panie Kucharczyk
Czynami się Pan broń a nie kłapaniem dziobem.

odpowiedz
Borsuk - 10.08.2018 / 10:51, *..dynamic.chello.pl

Wy,"fachowcy" - przecież Kuchy był wczoraj JEDYNYM,któremu się choć trochę chciało!To on parę razy podawał Carlitosowi,który tylko raz wykorzystał okazje! Kuchy nie był orłem ale w tym beznadziejnym zespole był JEDYNYM z chęcią gry!

odpowiedz
SEBO(L) - 10.08.2018 / 10:32, *..centertel.pl

Skoro gracie do własnej bramki, to znaczy, że gracie tak, by przegrać! W takim razie wszyscy wypie.dalać. Czy te słowa Pana " nie mamy wolnych weekendów" Kucharczyka też Vuković będzie wyjaśniał lub tłumaczył z języka kucharczykowego na nasz ?

odpowiedz
Stary_Kibic - 10.08.2018 / 10:27, *..static.chello.pl

Powiedz coś o tym że chcieliście przegrać. Powiedz coś o polityce szatni, waszej korupcji i jak głęboko macie klub i kibiców w poważaniu, kebab kingu. Na prostytuty i wódę to potraficie całą noc latać za nasze i z uśmiechem nas upokarzacie, milionerki panienki. Powinniście mieć zakaz pojawiania się na ulicy.

odpowiedz
kowaL - 10.08.2018 / 10:13, *..centertel.pl

Zasadnicza kwestia Panie Kucharczyk, Wy nie jesteście drużyną i to już od dawna, jesteście tylko zlepkiem przypadkowych ludzi, którzy są w Legii dla kasy, nic więcej. Bez ambicji, bez honoru.

odpowiedz
Ludzik - 10.08.2018 / 09:49, *..static.ip.netia.com.pl

Ty się już nie wypowiadaj. Wczoraj jak zwykle byłeś najgorszy a na boisku widać, że czujesz niechęć do Carlitosa.

odpowiedz
Tomek - 10.08.2018 / 09:48, *..189

Kucharczyk zamknąłbyś mordę i nawet nie pisnął słowem. Człowieku jesteś jednym z najgorszych w tej drużynie i masz czelność mówić o tym że kibice będą mogli gwizdać. Ty nawet nie jesteś piłkarzem. Ciężko Cię nawet nazwać grajkiem ale dla niektórych dalej będzie kuchyking. Dla mnie to kuchykondon i to jeszcze zużyty. A trybuny mam nadzieję że się ogarną i już od najbliższego meczu będzie 90 minut lżenia zawodników albo całkowicie pusty stadion. Stara Żyleta po tym co wczoraj zrobili, to zmiażdżyłaby ich wyzwiskami. Czas chyba ponownie na spadające tym razem już nie liście, tylko konkretne kokosy na wasze durne gęby pajacyki którzy mówią o sobie piłkarze. Wypier... wszyscy, na czele z nieudacznikiem, amatorem, pozorantem, zachłanną świnia Mioduskim

odpowiedz
sebastian77 - 10.08.2018 / 09:42, *..142

odejdź z LEGII - tylko umiesz komentować. Na boisku jesteś drewnem tylko szybkość cie jakoś ratuje i nic poza tym. Nie masz techniki i już dawno powinieneś odejść z LEGII. Grasz taką padakę ale w mediach ładnie świecisz

odpowiedz
Zrobiony - 10.08.2018 / 09:37, *..in-addr.btopenworld.com

A mi się właśnie zdaje ze gracie na jędze jako wielka rodzina i brawo wy

odpowiedz
Hm - 10.08.2018 / 09:34, *..play-internet.pl

Jeśli się nie odbijecie to spadniecie z ligi. Hańba.
Mioduski out.
Dobry trener in z możliwościami decydowania o taktyce, kadrze i transferach.

odpowiedz