fot. Dobrzy Ludzie
REKLAMA
REKLAMA

Zbiórka świątecznych prezentów dla dzieci z CZD

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Dobrzy Ludzie rozpoczynają kibicowską zbiórkę prezentów dla dzieci z warszawskiego Centrum Zdrowia Dziecka. Ta prowadzona będzie do 15 grudnia. Zbierane będą nowe zabawki dla małych pacjentów, a pierwsza okazja do przekazania prezentów będzie możliwa przed sobotnim meczem z Górnikiem. O szczegółach zbiórki poinformujemy wkrótce.

"Nadchodzi magiczny czas Świąt Bożego Narodzenia. Niestety nie wszyscy mali pacjenci Centrum Zdrowia Dziecka będą mogli spędzić ten okres w swoich domach. Chcemy choć w małym stopniu umilić im ten szczególny czas i w związku z tym rozpoczynamy Wielką Kibicowską Świąteczną Zbiórkę Zabawek dla pacjentów Centrum Zdrowia Dziecka!Zbieramy nowe i TYLKO NOWE zabawki, które będą prezentami dla dzieci spędzających Mikołajki i Święta Bożego Narodzenia w CZD. Nasza zbiórka będzie trwać do 15 grudnia 2018. Liczymy na Wasz gest - nawet drobnostka może sprawić, że na twarzy dziecka zagości uśmiech! Najbliższa zbiórka będzie miała miejsce przed meczem 3 listopada! Jeżeli chcecie wesprzeć akcję w szerszym zakresie i zorganizować zbiórkę zabawek w swoich miejscach pracy, czy znajomych placówkach oświatowych, piszcie/zgłaszajcie się do nas! Plakaty z informacją o zbiórce dostępne są tutaj" - informują Dobrzy Ludzie.przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.