Sektorówka #KiedyMyŻyjemy - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Akcja kibiców

#KiedyMyŻyjemy - film z oprawą!

#KiedyMyŻyjemy, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Niemal 100 lat od odzyskania niepodległości wielu Polaków błędnie śpiewa hymn narodowy, używając słowa „póki” zamiast „kiedy”.

Dlatego też kibice Legii postanowili uruchomić kampanię społeczną, której głównym celem jest rozpowszechnienie prawidłowych słów Mazurka Dąbrowskiego. Mamy nadzieję, że dzięki naszej akcji w setną rocznicę odzyskania niepodległości wszyscy Polacy zaśpiewają razem „Jeszcze Polska nie zginęła, KIEDY my żyjemy”.- Mamy tydzień na to, co nie udało się przez ostatnie dziesięciolecia. Brzmi niemożliwie, ale wierzymy, że z Waszą pomocą się uda. Powiedzcie o naszej akcji rodzinie oraz znajomym. Rozpowszechniajcie hasztag i śledźcie naszą kampanię na Facebooku, Instagramie oraz Twitterze. Do udziału w akcji zaprosiliśmy wielu wspaniałych ludzi ze świata sportu, kultury, muzyki i sztuki. Kogo? Przekonacie się już niebawem! - informują organizatorzy.

#KIEDYMYŻYJEMY

https://facebook.com/kiedymyzyjemy
https://instagram.com/kiedymyzyjemy
https://twitter.com/kiedymyzyjemy

Do akcji włączyli się piłkarze Legii, którzy wyszli na mecz z Górnikiem w okolicznościowych koszulkach, złoty medalista olimpijski - Kamil Stoch oraz brązowi medaliści z Pjongczangu - Dawid Kubacki i Stefan Hula.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.