REKLAMA

Druga odsłona Ultras Art

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Grupa "Dobrzy Ludzie" zorganizuje drugą odsłonę charytatywnej wystawy sztuki legijnej "Ultras Art". Ta zorganizowana zostanie w niedzielę, 2 grudnia w SportsBarze przy Łazienkowskiej 3 w godzinach 14-19. "Będzie to wydarzenie bez precedensu, podczas którego zobaczycie na żywo różne formy sztuki kibicowskiej. W trakcie wystawy nastąpi licytacja, z której dochód zostanie przeznaczony na cel charytatywny - wyposażenie jednego z oddziałów w Centrum Zdrowia Dziecka. Jeżeli nie jesteście artystami, ale posiadacie i chcecie podarować dzieła związane z legijnym ruchem ultras również zapraszamy. Wszystkie zgłoszenia kierujcie na kontakt@dobrzyludzie.com" - informują organizatorzy akcji. Więcej informacji nt. planowanego wydarzenia wkrótce.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Cult⚽️Warsaw and Friends - 15.11.2018 / 02:17, *..51

Sztuka to Życie a Życie to Legia

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.