fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
REKLAMA

Kontuzja obrońcy...

Jędrzejczyk nie zagra do końca roku

Wiśnia, źródło: Twitter - Wiadomość archiwalna

Artur Jędrzejczyk z powodu kontuzji nie zagra przez około miesiąc. Obrońca Legii doznał urazu stawu skokowego - poinformowała dziennikarka Przeglądu Sportowego Iza Koprowiak. Zawodnik był powołany do reprezentacji Polski na mecze z Czechami i Portugalią.

31-latek był podstawowym zawodnikiem "Wojskowych" w ostatnich ligowych kolejkach, więc Ricardo Sá Pinto będzie musiał znaleźć za niego odpowiedniego zastępce. Razem z Mateuszem Wieteską na środku obrony może grać Michał Pazdan, William Rémy lub Inaki Astiz. Ten pierwszy jednak sam zmaga się obecnie z urazem mięśniowym i trenuje indywidualnie. Z kolei Rémy jest coraz bliżej gry - ostatnio zagrał 90 minut w meczu rezerw.

Jędrzejczyk był mocno poturbowany po spotkaniu z Pogonią Szczecin. We wtorek, podczas treningu reprezentacji, trenował indywidualnie.
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.