fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
REKLAMA

W Sosnowcu w czwartek

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Poznaliśmy szczegółowy terminarz 20. kolejki Ekstraklasy. Legia zagra na wyjeździe z Zagłębiem Sosnowiec. Spotkanie odbędzie się w czwartek 20 grudnia o godzinie 20:30. Bedzie to ostatni mecz stołecznego zespołu w 2018 roku.

Najbliższe mecze Legii:
25.11 (ND) 15:30 Zagłębie Lubin - Legia Warszawa
01.12 (SO) 20:30 Legia Warszawa - Korona Kielce
05.12 (ŚR) 20:30 Chrobry Głogów - Legia Warszawa
09.12 (ND) 18:00 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa
15.12 (SO) 20:30 Legia Warszawa - Piast Gliwice
20.12 (CZ) 20:30 Zagłębie Sosnowiec - Legia Warszawa

Więcej w działach:
Terminarz Legii
Terminarz i wyniki Ekstraklasy
Puchar Polski
Relacje z meczów

W Kalendarzu Legionisty na stronie głównej.

Importuj nasz kalendarz na swój telefon z Androidem i ciesz się zawsze aktualnym terminarzem! -> Kalendarz Legionisty

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (21)

+dodaj komentarz
Grefor - 21.11.2018 / 17:12, *..centertel.pl

Ja bym pojechał ale mam wigilię w pracy. Może niech przełożą mecz co? Niech ktoś kumaty napiszę do kumatego z Sosnowca a on do prezesa i może przełożą.

odpowiedz
Hubert Bie(L)any - 20.11.2018 / 18:45, *..dynamic.chello.pl

Chętni na wyjazd do Sosnowca. Telefon 512 324 009

odpowiedz
PDW - 20.11.2018 / 01:11, *..dynamic.chello.pl

Zamiast się przedrzeżniać może wyślijcie dziewczynie rakietę.
Więcej tu: http://stadionowioprawcy.net/raport-meczowy/resovia-rzeszow-stal-stalowa-wola-17-11-2018/

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 19.11.2018 / 22:35, *..95

Musi być rekord wyjazdowy pokonany!

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 19.11.2018 / 22:19, *..play-internet.pl

W czasach,kiedy dostęp do wszelkich informacji jest tak prosty,jak nigdy w historii ludzkości,wysyłacie pytania ma forum,jak pojechać/wrócić do/ze Sosnowca?.Pewnie używacie internetu do gapienia się w fejsbuka i jarania się ilością lajków pod zdjęciami z kotem.Jak opowiadam młodszym Legionistom,jak się na wyjazdy jeździło pkp,to na serio nie mogą uwierzyć,że to tak bez internetu dało rade.A pytania typu"A skąd wiedziałeś,o której był pociągdo Radzionkowa,i jak Ci się udało ogarnąc powrót"utwierdza mnie w przekonaniu,że moje pokolenie lat 80/90 naprawdę trafiło na fantastyczne czasy na Legii,ale i w życłlłiu codziennym.Tych ludków,co teraz się angażują w kibicowanie jest mi tak po prostu żal.Z fartem.

odpowiedz
Haahjaahahah - 19.11.2018 / 21:23, *..43.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Ja nie wiem kto się wypowiada w tych komentarzach....Jedziesz sobie jeden z drugim na własna rękę i kupujesz bilet w kasie.Wchodzisz na sektory Zagłębia i po problemie,jedyne co może Cię zatrzymać to wyprzedane bilety.

odpowiedz
Kibic32 - 19.11.2018 / 21:21, *..adsl.inetia.pl

Michu nie martw się w Sosnowcu wszyscy Legioniści wejdą na stadion co przyjadą nigdy nie było problemu dla braci żeby zobaczyć mecz jak masz tylko ochotę i przyjedziesz to na pewno zobaczysz mecz Zagłębie i Legia

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 19.11.2018 / 19:38, *..play-internet.pl

Uwielbiam ten płacz w internecie.Jak będą grać we czwartek,to ryk,że nie w łyk-end.Jak by grali w łyk-end,to pisku by narobili,że święta są,to mecz powinien być we czwartek.I wogóle to teminarz powinien być konsultowany z każdym z osobna,żeby każdemu pasowało jechać-w myśl zasady "piłka nożna dla kibiców".Na szczęście płaczą ci,którzy na wyjazdy jeżdżą.....w internecie,a do Sosnowca,czy gdziekolwiek indziej i tak nie pojadą,bo rodzice nie puszczą.

odpowiedz
Michu - 19.11.2018 / 18:43, *..static.ip.netia.com.pl

Kto powiedział w ogóle że będzie organizowany wyjazd? Znowu tylko dla znajomych... Jak do Wrocławia brakowało ludzi to się mało nie posikali z namawianiem wszystkich...

odpowiedz
Hubert Bie(L)any - 19.11.2018 / 18:05, *..dynamic.chello.pl

Witam. Mam 4 wole miejsca w aucie na wyjazd do Sosnowca. Chętni pisać na: mierzejewskihubert135@gmail.com. Pozdro.

odpowiedz
Do starszy brat - 19.11.2018 / 17:50, *..rev.ndi.net.pl

Sosnowiec to nie śląsk, nie wstyd Ci pisać takie brednie?

odpowiedz
Surma - 19.11.2018 / 17:44, *..play-internet.pl

Takie placki ziemniaczane ze śmietaną to bym zjadł. Sa jakieś godne polecenia miejsca w Sosnowcu, gdzie zjem placuszki?

odpowiedz
Arek - 19.11.2018 / 17:21, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

To już chyba ten 22 byłby lepszy. 21 w ostateczności też mógłby być.

odpowiedz
kaspi - 19.11.2018 / 15:15, *..satfilm.com.pl

Do poknik_1988
Wyobraź sobie że niektórym bardzo zależało żeby być na tym meczu. A przez matołów z ekstraklasy nie będą mogli. Jak tobie nie pasuje i po tobie to spływa to ok. ale nie umoralniaj innych tych dla których jazda za Legią to więcej niż tylko kolejny wyjazd.

odpowiedz
piknik_1988 - 19.11.2018 / 13:32, *..centertel.pl

Wieczni malkontenci - jak termin nie pasuje to poprostu nie pojedziecie. Nic się przecież nie stanie. Następny mecz w Sosnowcu będzie w przyszłym sezonie, także będziecie musieli poczekać. Ja też nie mogę jechać, ale nie marudzę że mnie nie będzie. Ogarnijcie się.

odpowiedz
Do starszy brat - 19.11.2018 / 13:02, *..centertel.pl

Niestety nie wszyscy mogą być w Sosnowcu aż do niedzieli... Jak jest najlepiej wrócić? Są jakieś busy że Śląska do Warszawy?

odpowiedz
Gienek - 19.11.2018 / 12:54, *..play-internet.pl

W jaki czwartek? Przeciez w czwartki liga nie gra. Kto to wymyslił? Kiedy zapisy?

odpowiedz
Krisu - 19.11.2018 / 12:03, *..centertel.pl

Ci co mieli pojechać i tak pojadą.
Legia & Zagłębie !!!

odpowiedz
1916 - 19.11.2018 / 11:52, *..play-internet.pl

Tragiczny termin, kto to wymyśla

odpowiedz
starszy_brat - 19.11.2018 / 11:32, *..itsa.net.pl

@do Kibic L - człowieku, jakie piątek na 8 do roboty?! Przecież to jest wyjazd do niedzieli włącznie. :)

odpowiedz
Kibic L - 19.11.2018 / 11:05, *..centertel.pl

Czy z racji terminu czwartkowego będzie specjal? Mam w piątek na 8 do roboty...

odpowiedz