Legia Warszawa 11-17 ŁSTW Politechnika Łódzka

Piłkarze wodni Legii przegrali drugi mecz z mistrzem Polski, ŁSTW Łódź, rozegrany na basenie przy Potockiej. Legioniści nieźle zaczęli niedzielny mecz, ale w drugiej kwarcie spisywali się słabo zarówno w obronie, jak i w ataku, czego efektem była wygrana tej partii przez gości aż 6-0. Już w pierwszej kwarcie czerwoną kartką ukarany został nasz zawodnik, Kacper Ślusarczyk. Po przerwie legioniści ruszyli do ataku. Oleksów świetnie spisywał się w bramce, dokonując niesamowitych parad. W ataku również w końcu zaczęło "wpadać" i nasz zespół doprowadził do stanu 10-14. W ostatnich minutach przyjezdni powiększyli przewagę i ostatecznie spotkanie zakończyło się porażką Legii 11-17 (2-4, 0-6, 5-3, 4-4).

Fotoreportaż z meczu - 26 zdjęć Bodziacha

Kolejne mecze legioniści zagrają 8 i 9 grudnia w Gorzowie Wielkopolskim z tamtejszą Alfą. Najbliższe mecze w Warszawie 23-24 lutego z Waterpolo Poznań.

Legia Warszawa 11-17 (2-4, 0-6, 5-3, 4-4) ŁSTW Łódź
Legia: A. Oleksów (bramkarz), T. Durjasz 3, M. Kozera, J. Oleksów 2, I. Piecuch 2, M. Machniewski 1, A. Fedoruk 2, K. Ślusarczyk, W. Jungowski, T. Targowski, A. Piecuch, R. Brzeski 1, P. Resiak.