fot. Bodziach / Legionisci.com
REKLAMA

Legia Warszawa 11-17 ŁSTW Politechnika Łódzka

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Piłkarze wodni Legii przegrali drugi mecz z mistrzem Polski, ŁSTW Łódź, rozegrany na basenie przy Potockiej. Legioniści nieźle zaczęli niedzielny mecz, ale w drugiej kwarcie spisywali się słabo zarówno w obronie, jak i w ataku, czego efektem była wygrana tej partii przez gości aż 6-0. Już w pierwszej kwarcie czerwoną kartką ukarany został nasz zawodnik, Kacper Ślusarczyk. Po przerwie legioniści ruszyli do ataku. Oleksów świetnie spisywał się w bramce, dokonując niesamowitych parad. W ataku również w końcu zaczęło "wpadać" i nasz zespół doprowadził do stanu 10-14. W ostatnich minutach przyjezdni powiększyli przewagę i ostatecznie spotkanie zakończyło się porażką Legii 11-17 (2-4, 0-6, 5-3, 4-4).
Fotoreportaż z meczu - 26 zdjęć Bodziacha

Kolejne mecze legioniści zagrają 8 i 9 grudnia w Gorzowie Wielkopolskim z tamtejszą Alfą. Najbliższe mecze w Warszawie 23-24 lutego z Waterpolo Poznań.

Legia Warszawa 11-17 (2-4, 0-6, 5-3, 4-4) ŁSTW Łódź
Legia: A. Oleksów (bramkarz), T. Durjasz 3, M. Kozera, J. Oleksów 2, I. Piecuch 2, M. Machniewski 1, A. Fedoruk 2, K. Ślusarczyk, W. Jungowski, T. Targowski, A. Piecuch, R. Brzeski 1, P. Resiak.


vid. Bodziach

Wybierz legionistę sezonu 2018/19

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.