Daniel Kołodziejczyk - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Kołodziejczyk: Mamy szansę zajść wysoko

Hugollek, źródło: Legionisci.com


Daniel Kołodziejczyk (trener Legii): Sentymenty sentymentami, ale fakt zmierzenia się z drużyną, w której się niegdyś pracowało, trzeba traktować jako część siatkarskiego rzemiosła. Niezależnie od tego, który zespół w danej chwili się prowadzi, należy dawać z siebie jak najwięcej. Mam nadzieję, że dałem. Zawodnicy również stanęli na wysokości zadania, choć zwycięstwo nie przyszło im z łatwością. Cieszy wygrana, cieszą trzy punkty, jak również wysoka pozycja w ligowej tabeli. Oby tak dalej.

Bardzo mi miło, że trener Szczucki wypowiadał się pochlebnie zarówno na mój temat, jak i Maćka Stępnia. Maciek rozegrał dobre zawody, podejmował odpowiednie decyzje, kilka razy pokazał się z fajnej strony na bloku i w obronie. Mecz zakończył na dużym plusie.

Metro to klasowa drużyna, w której występuje wielu doświadczonych siatkarzy. Między innymi dlatego losy trzeciego seta ważyły się niemal do samego końca. Na szczęście dzięki naszej determinacji oraz wsparciu kibiców przezwyciężyliśmy ten trudny moment i rozstrzygnęliśmy tę część pojedynku na naszą korzyść. Nastawiło nas to optymistycznie na ostatnią „partię” gry, którą również zwyciężyliśmy, dzięki czemu mogliśmy się cieszyć z wygranej za trzy punkty.

Mam nadzieję, że nie tylko sam start sezonu rozpoczęliśmy niemal koncertowo, lecz że w podobnym tonie rozegramy cały sezon i play-offy, tak abyśmy wreszcie awansowali do pierwszej ligi. Taki zresztą obraliśmy sobie przedsezonowy cel – chcemy się jak najbardziej zbliżyć do występów w wyższej klasie rozgrywkowej. Jeśli utrzymamy zaangażowanie, koncentrację i dobrą atmosferę w drużynie, wówczas z pewnością mamy szansę zajść wysoko.

Wybierz legionistę sezonu 2018/19

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.