Bartosz Tomczak - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Tomczak: To najlepszy start Legii od lat

Hugollek, źródło: Legionisci.com


Bartosz Tomczak: Pojedynek z Metrem był bardzo ciężki. Nie zaczęliśmy go dobrze – w pierwszym secie zespół Metra przeważał praktycznie w każdym elemencie gry. Na szczęście otrząsnęliśmy się, w czym niewątpliwie pomogli nam kibice. Cieszymy się, że udało nam się odnieść zwycięstwo, choć, tak jak już podkreślałem, nie przyszło nam ono z łatwością.
Jedną z najtrudniejszych części rywalizacji stanowił trzeci set. Prowadziliśmy już kilkoma punktami, po czym rywale nas dogonili i właściwie do samego końca ważyły się jego losy. Wygraliśmy wprawdzie do 23, ale mogło być jeszcze goręcej. Nie było łatwo, ale odczuwamy zadowolenie zarówno z wygranej, jak i z faktu, że w trudnych, decydujących momentach gry potrafiliśmy wyjść z nich obronną ręką.

Nasza dobra passa nadal trwa i myślę, że wszyscy jesteśmy z tego faktu bardzo pozytywnie zaskoczeni. Z tego, co wiem, to najlepszy start Legii od lat. Bardzo się z tego powodu cieszymy. Jak dotąd przegraliśmy tylko jedno spotkanie – z drużyną BAS Białystok, w którym zresztą mieliśmy swoje szanse. Liczę na to, że nasza dobra dyspozycja będzie trwać nadal.

Wybierz legionistę sezonu 2018/19

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.