Daniel Kołodziejczyk - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Kołodziejczyk: Cieszy dobra dyspozycja zmienników

Hugollek, źródło: Legionisci.com


Daniel Kołodziejczyk (trener Legii): Fakty, że wygraliśmy kolejne spotkanie za trzy punkty oraz to, że zajęliśmy drugie miejsce w tabeli po pierwszej rundzie, dają powody do satysfakcji i dumy.
Zwyciężyliśmy 3-0 w meczu, w którym występowali zawodnicy, którzy dotychczas nie mieli zbyt wielu szans do gry na boisku. Cieszy ich dobra dyspozycja i świadomość, że mamy bardzo wyrównany skład, co przekłada się na wysokie miejsce w tabeli. Za tydzień zaczynamy rundę rewanżową i liczę na równie wysoką dyspozycję naszej drużyny.

Wybierz legionistę sezonu 2018/19

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.