Rusłan Patiejew - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Patiejew: Zagraliśmy bardzo słabo

Hugollek, źródło: Legionisci.com

- Zagraliśmy strasznie słabo. Rywale byli lepsi od nas. Nie prezentowaliśmy się dobrze w obronie, bo Anwil rzucał niemal z każdej pozycji. Nie robiliśmy tego, co do nas należało. W trzeciej kwarcie zbliżyliśmy się na 5-6 punktów, ale następnie rywale się podnieśli - skomentował ostatni mecz Rusłan Patiejew.

- Nasze akcje nie przynosiły punktów, a przeciwnicy regularnie trafiali. Niezależnie jednak od tego czy przegramy dwoma czy trzydziestoma punktami to nadal jedna porażka. Musimy zobaczyć jakie błędy popełniliśmy i następnie zapomnieć o tym meczu - patrzeć na nadchodzące spotkania. Każdego dnia musimy być coraz lepsi. Nasi kibice są najlepsi - nawet jak gramy słabo są z nami i zachęcają do walki. Dla mnie to pewna nowość w porównaniu z poprzednimi drużynami w jakich grałem - dodał zawodnik Legii.

Wybierz legionistę sezonu 2018/19

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Kibic (L) - 07.12.2018 / 11:07, *..221

Cyt. Zagraliśmy strasznie słabo. Rywale byli lepsi.... . No bo byli lepsi i gdybyście zagrali lepiej to tylko może porażka byłaby mniejsza.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.