Keanu Pinder
REKLAMA

Pinder: Wiemy, że możemy grać lepiej

Hugollek, źródło: Legionisci.com

- Anwil nie wygrałby tak wysoko, gdybyśmy zagrali dobrze, ale nie zagraliśmy. Szczęście nam nie dopisało. Teraz musimy skupić się na treningach i pracy nad tym by być lepszymi. To była nasza trzecia porażka w sezonie, ale chcemy mieć ich jak najmniej, bo wiemy, że możemy grać lepiej - powiedział Keanu Pinder po spotkaniu z włocławianami.

Wybierz legionistę sezonu 2018/19

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
???? - 08.12.2018 / 16:15, *..221

Coś więcej. Bo to tylko slogan. Móc to chcieć, a Chcieć to móc.☺☺☺

odpowiedz
???? - 07.12.2018 / 11:09, *..221

NIGDY nie liczcie na "szczęście". ZAWSZE trzeba liczyć na siebie.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.