Promocja bez ryzyka! | Kursy na mecz Legia - Korona
REKLAMA

Bukmacherzy stawiają na Legię. Czy słusznie?

Woytek, źródło: Legionisci.com

3 zwycięstwa, 3 remisy, 2 porażki - to ligowy bilans Legii przy Łazienkowskiej 3. W sobotę "Wojskowi" zmierzą się z dobrze dysponowaną Koroną, więc rozsądek podpowiada, że kolejny raz o wygraną może być ciężko. Bukmacherzy Fortuny zdecydowanie faworyzują ekipę ze stolicy. Kurs na wygraną podopiecznych Sa Pinto to 1,77, a na wygraną gości aż 4,75.

Ciekawy, choć niezbyt rozsądny z punktu widzenia kibica Legii, jest kurs na X2 - 2,02. Ewentualnie w drugą stronę... Legia będzie wygrywała już w pierwszym kwadransie? Kurs 4,4!

Sprawdź ofertę dla nowych graczy w Fortunie


Ostatnie mecze Legii z Koroną:
28.07.2018 - Korona 1-2 Legia
27.04.2018 - Legia 3-1 Korona
25.11.2017 - Korona 3-2 Legia
22.07.2017 - Legia 1-1 Korona
28.05.2017 - Korona 0-1 Legia
17.04.2017 - Legia 0-0 Korona

Wybrane kursy na mecz Legia - Korona:

Legia 1,77 - remis 3,7 - Korona 4,75

Padną więcej niż 2 bramki - 1,85

Legia wygra co najmniej 2 golami - 2,93

Korona zremisuje lub wygra - 2,02

Kursy na pozostałe mecze 17. kolejki

fot. Fortuna


Możesz zagrać Ekstraklasę na www.efortuna.pl – u legalnego bukmachera!



Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (9)

+dodaj komentarz
Radom L - 01.12.2018 / 10:23, *..play-internet.pl

Legia-Korona 0:2

odpowiedz
Alex Bielany - 01.12.2018 / 08:25, *..dynamic.chello.pl

Za takie tweety to ci powinni doj... taka karę w klubie zeby ten kur.... ból jeszcze większy

odpowiedz
Alex Bielany - 01.12.2018 / 08:08, *..dynamic.chello.pl

Dobrze gada, ciekawe ile ludzi nie przyjdzie bo za zimno, Legia tez traci kasę, mniej przychodu z biletów itd

odpowiedz
Cult⚽️Legia and friends forever - 01.12.2018 / 01:55, *..95

Takitam niemartw sie a niech wysyłajá a my mamy swoje !a może czas babcie poprosić żeby znowu sweterki i szaliki bawełniane robiły na drutach jak za dawnych lat!

odpowiedz
Książę Nocy - 01.12.2018 / 01:53, *..adsl.inetia.pl

Aj hew e bed filing ebałt dis... Nie ma żartów, Lechia nie może odbić.

odpowiedz
Takitam - 30.11.2018 / 22:03, *..sta.asta-net.com.pl

A mnie wkurza to że Legia wysyła jakimś tam niby znanym ludziom prezenty w postaci kurtek bluz itp. To są ludzie którzy w ogóle nie chodzą na mecze więc czemu nie wyślą takich prezentów prawdziwym kibicom co regularnie przychodzą na mecze i wspierają prawdziwie swój klub. Trochę to zalosne

odpowiedz
Arek - 30.11.2018 / 17:50, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Tylko, że gramy u siebie gamoniu i to nie jest mecz Korona Legia, tylko Legia Korona. A jak w meczu Legia Korona będzie 3:0, wcale płakał nie będę.

odpowiedz
olew - 30.11.2018 / 11:13, *..warszawa.vectranet.pl

To niezła drużyna, nie ma artystów, ale zasuwa niesamowicie, grają ostro, ale nie chamsko. Grajków mamy lepszych, to powinno zdecydować, jeśli się przyłożymy i będziemy biegać. Ciekawe jak będzie ustawiona obrona, kto z trójki Wieteska, Remy, Jędrzejczyk na ławie.

odpowiedz
e(L)o - 30.11.2018 / 10:35, *..dynamic-ra-01.vectranet.pl

Korona-Legia 3:0 i znowu tłumaczenia Pinto, że zagraliśmy poniżej oczekiwań!

odpowiedz