Mateusz Wieteska, Chris Philipps, Adam Hlousek, Sebastian Szymański - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Philipps: Daję z siebie wszystko

Hugollek, źródło: Legionisci.com

- Uważam, że ten mecz był w naszym wykonaniu całkiem niezły. Dobrze się broniliśmy, bramkarz również dobrze się spisywał. Byliśmy przygotowani do tego meczu i wszystko się układało po naszej myśli - powiedział po spotkaniu z Chrobrym Głogów Chris Philipps.

- Do przerwy mogliśmy być zadowoleni, ale potem chcieliśmy zdobyć jeszcze trzeciego gola, żeby mecz szybko rozstrzygnąć. W spotkaniach pucharowych wiele może się zdarzyć, dlatego skupiliśmy się na kontrolowaniu przebiegu gry i uniemożliwieniu rywalom wypracowania sytuacji bramkowych. Jeśli chodzi o stan murawy, była w porządku, biorąc pod uwagę warunki pogodowe. Można było normalnie biegać. Najtrudniej jest zawsze zdobyć pierwszą bramkę, potem było nam już łatwiej.

- To prawda, że ostatnio grałem w reprezentacji, a w Legii mniej. Zaliczyłem 50 występów w barwach Luksemburga i uważam, że jestem ważnym zawodnikiem w kadrze. Trener od dłuższego czasu ufa mi i daje szansę gry. Pracuję każdego dnia na to, żeby być w optymalnej formie, daję z siebie wszystko i jestem przygotowany. Czasem gram przez 90 minut, czasem mniej. Myślę, że dla trenera Sa Pinto istotne jest, że spędzam kolejne minuty na boisku, niezależnie czy w Legii czy w reprezentacji. Powoli wchodzę w odpowiedni rytm.

- Do meczu z Lechią będziemy przygotowywać się z wiarą we własne siły. Wygraliśmy ostatnie dwa spotkania, w Głogowie osiągnęliśmy dobry wynik pucharowy. Myślę, że to powinno przełożyć się na niedzielny mecz. Musimy powtórzyć dobre wyniki i wygrać w Gdańsku.

- Nasi kibice wspierają nas praktycznie na każdym meczu wyjazdowym i są niemal tak samo głośni jak fani gospodarzy. Zawsze bardzo nam pomagają. Imponujące jest to, że pokonują tyle kilometrów, żeby nas dopingować.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
Sss - 06.12.2018 / 18:14, *..dynamic.chello.pl

Jak dajesz z siebie już wszystko to lepiej odejdź bo marny z ciebie gracz

odpowiedz
Paweł lll - 06.12.2018 / 16:42, *..warszawa.vectranet.pl

Weź idź stąd. Już pokazałeś jaki jesteś super grajek w pucharach. W kartoflance dajesz radę ale potem w pucharach znowu się zblaznisz

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.