fot. Bodziach / Legionisci.com
REKLAMA

Ultras Art 2: Dodatkowe aukcje

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Dobrzy Ludzie, którzy w ostatnią niedzielę zorganizowali przy Łazienkowskiej Ultras Art 2, przygotowali jeszcze jedną możliwość na wsparcie akcji. Do kupienia jest jeszcze 10 wyjątkowych zdjęć na płytach PCV oraz trzy legijne obrazy.

Licytacje potrwają do czwartku, 13. grudnia. Cały zysk ze sprzedaży przeznaczony zostanie na wyposażenie jednego z oddziałów w Centrum Zdrowia Dziecka. Ponadto na aukcjach Dobrych Ludzi, są do kupienia koszulki "Legia Warszawa do końca", dziecięce szaliki oraz kalendarze na rok 2019 - wszystkie aukcje znajdziecie w tym miejscu.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.