fot. Bodziach / Legionisci.com

Sekcyjni Fanatycy ruszają z trzecią edycją Ultra Dzielnicy

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Sekcyjni Fanatycy zapowiadają trzecią edycję "Ultra Dzielnicy" - akcji, w której legijne grupy, dzielnice i fankluby przygotowują oprawy na meczach koszykarskiej Legii. Sekcyjni czekają na Wasze zgłoszenia do 22 grudnia. Do "oprawienia" jest 10 spotkań. Pierwsze oprawy zaprezentowane zostaną już w styczniu 2019 roku.

- Jest to coś, co doskonale sprawdziło się w poprzednich latach. Podczas meczów, które obejmowała Ultra Dzielnica, pojawiło się wiele ciekawych pomysłów i odświeżyło naszą sekcyjną rzeczywistość. Liczymy na to, że teraz będzie podobnie i w trzeciej edycji będziemy świadkami kolejnych wspaniałych opraw i wspólnie z ekipami tworzącymi choreografię, na każdym meczu zadbamy o to, by atmosfera im towarzysząca była godną kibiców Legii Warszawa. Zachęcamy wszystkich do udziału i czekamy na zgłoszenia! - informują Sekcyjni Fanatycy.

Zgłoszeń możecie dokonywać na FB Sekcyjnych Fanatyków.


REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.