fot. Bodziach / Legionisci.com
REKLAMA

Sekcyjni Fanatycy ruszają z trzecią edycją Ultra Dzielnicy

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Sekcyjni Fanatycy zapowiadają trzecią edycję "Ultra Dzielnicy" - akcji, w której legijne grupy, dzielnice i fankluby przygotowują oprawy na meczach koszykarskiej Legii. Sekcyjni czekają na Wasze zgłoszenia do 22 grudnia. Do "oprawienia" jest 10 spotkań. Pierwsze oprawy zaprezentowane zostaną już w styczniu 2019 roku.

- Jest to coś, co doskonale sprawdziło się w poprzednich latach. Podczas meczów, które obejmowała Ultra Dzielnica, pojawiło się wiele ciekawych pomysłów i odświeżyło naszą sekcyjną rzeczywistość. Liczymy na to, że teraz będzie podobnie i w trzeciej edycji będziemy świadkami kolejnych wspaniałych opraw i wspólnie z ekipami tworzącymi choreografię, na każdym meczu zadbamy o to, by atmosfera im towarzysząca była godną kibiców Legii Warszawa. Zachęcamy wszystkich do udziału i czekamy na zgłoszenia! - informują Sekcyjni Fanatycy.

Zgłoszeń możecie dokonywać na FB Sekcyjnych Fanatyków.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (15)

+dodaj komentarz
Będę i JA - 15.12.2018 / 13:38, *..centertel.pl

Zabieram znajomych i będę razem z wami

odpowiedz
do Karol - 14.12.2018 / 00:34, *..unknown.vectranet.pl

Ursynów pokazywał oprawę, jest nawet na zdjęciu w newsie. Reszta 100% akcji, brakuje podstawowych dzielnic w tej rywalizacji. Może w tym sezonie będzie okazja, czy przed są ogłaszane terminarze kto kiedy prezenuje oprawę? Chętnie bym zobaczył czy moja mieścina coś szykuje ;)

odpowiedz
OCH - 13.12.2018 / 21:52, *..unknown.vectranet.pl

E(L)egancko SF ! Wszyscy na kosza, wpadamy robimy oprawy i się bawimy.

odpowiedz
MarianoItaliano - 13.12.2018 / 21:44, *..centertel.pl

Piękne oprawy i fanatyczny doping nie tylko na Ł3, Cała Legia zawsze razem !!!!

odpowiedz
Do Praga - 13.12.2018 / 21:32, *..unknown.vectranet.pl

CHETNIE BYM ZOBACZYL OPRAWE MOJEJ STAREJ DZIELNI

odpowiedz
Praga - 13.12.2018 / 20:17, *..centertel.pl

Zbieramy się i robimy atmosferę i oprawę na koszau (L)

odpowiedz
JoteF - 13.12.2018 / 20:11, *..centertel.pl

Jeśli każdy z Was weźmie na mecz, choć jednego kolegę, wtedy nie musimy się martwić o frekwencję i fanatyczny doping! WSZYSCY NA BEMOWO !

odpowiedz
Wbd - 13.12.2018 / 19:31, *..218.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Super że będzie nowa edycja.
Mam nadzieję że frekwencja dopisze.

odpowiedz
(L)mistrz - 13.12.2018 / 19:27, *..centertel.pl

Super pomysl

odpowiedz
Dzekson - 13.12.2018 / 19:27, *..218.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Pomysł super , liczę na motywację ze strony różnych dzielnic jak i największe zaangażowanie dotyczącej akcji
MOCNO LEGIA

odpowiedz
Wszyscy_na_kosza!! - 13.12.2018 / 19:03, *..dynamic.gprs.plus.pl

Świetna akcja do wypromowania Legii na swojej dzielnicy, zbierajcie małolatów róbcie z nimi oprawy i zobaczycie, że przełoży się to też na jakość dopingu na Ł3!!

odpowiedz
L - 13.12.2018 / 17:44, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Karo(L)82 100% racji.

odpowiedz
JoteF - 13.12.2018 / 16:24, *..centertel.pl

Jeśli każdy z Was weźmie na mecz, choć jednego kolegę, wtedy nie musimy się martwić o frekwencję i fanatyczny doping! WSZYSCY NA BEMOWO !

odpowiedz
Frustrat - 13.12.2018 / 16:19, *..centertel.pl

Ultradzielnica to powiew starego klimatu na koszu. Na pewno będzie fajnie :)

odpowiedz
Karo(L)82 - 13.12.2018 / 15:52, *..unknown.vectranet.pl

Fajna akcja, aż dziwne że nie ma kompletu dzielnic. Gdzie Mokotow? Gdzie Urysnow? Bemowo??? WOLA?????????????? Bracia, marudzimy że nie ma młodych, a sami nie dajemy im okazji tylkp zamykamy się w grupy i jęczymy jak jest zle. Zobaczcie ile jest okazji, myśle ze nigdzie w Polsce nie ma tylu akcji co u nas. Trzeba tylko chcieć. I trochę wyluzować bo wrzechobecna spinka i kumateria zabija to co najważniejsze- fanatyzm i miłość do Legii. Czekam na hejt.

odpowiedz