Ricardo Sa Pinto - fot. Woytek / Legionisci.com

Konferencja trenera

Sa Pinto: Spodziewam się trudnego meczu

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

- Czy czterech pauzujących z powodu kartek graczy Piasta do nasza przewaga? Uważam, że nie, ponieważ w meczu Pucharu Polski tylko jeden z nich wybiegł w podstawowym składzie - Patryk Dziczek. Wówczas zagrali dobry mecz i teraz również spodziewam trudnego meczu. Największą siłą Piasta była zespołowość - uważa trener Legii.

- Pracują ciężko, są wojownikami i zmotywowani do gry przeciwko nam. Musimy być skupieni przez cały mecz i grać jak najlepiej, by odnieść zwycięstwo. U nas nie zagrają Andre Martins i Domagoj Antolić, więc jak widzicie, nie będzie przewagi po naszej stronie. Wszyscy pozostali są gotowi do gry - dodaje portugalski szkoleniowiec.

- Na miejsce Andre Martinsa mamy przygotowanych kilka wariantów i zobaczymy, który zawodnik otrzyma szansę. Czy w składzie pojawi się Sandro Kulenović? Zobaczymy.

O urazie Antolicia

Trener został zapytany o uraz Domagoja Antolicia, który będzie musiał przejść zabieg. Sa Pinto był zaskoczony ujawnieniem tej informacji przez media i chciał uzyskać odpowiedź od dziennikarzy, skąd wiedzą.

- Kto panu to powiedział? Jeśli nie otrzymam odpowiedzi od kogo macie tę informację, to ja również nie będę odpowiadał na takie pytania. Cenię waszą pracę, wiem że macie informacje i musicie je zdobywać, ale to nie jest fair, bo muszę chronić swoją drużynę. Musicie jednak również szanować mnie i uszanować, że nie mogę odpowiedzieć na nieoficjalną informację. W tej sytuacji musimy siebie wzajemnie szanować. Dziś zrobię wyjątek i odpowiem, ale w przyszłości, jeżeli nie powiecie od kogo ta informacja, to nie odpowiem. Domagoj ma problem już z poprzedniego sezonu. Próbował walczyć z tym przez ostatnie miesiące i staraliśmy się mu pomóc, ale uraz jest coraz bardziej bolesny. Razem z lekarzami zdecydowaliśmy, że konieczny będzie zabieg. Jestem pewien, że będę mógł z niego skorzystać od przygotowań do kolejnej rundy - wyjaśnia Ricardo Sa Pinto.

O plotkach transferowych

- Teraz nie będę rozmawiał o możliwych odejściach i przyjściach - na razie to tylko spekulacje. Ja skupiam jedynie na meczu z Piastem. Dopiero po ostatnich dwóch spotkaniach będziemy mogli rozmawiać na temat transferów - kończy Sa Pinto.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (22)

+dodaj komentarz
olew - 15.12.2018 / 12:11, *..unknown.vectranet.pl

mądrze mówi i sprawiedliwie, na razie ma wyniki, więc mamy trenera, fornalikowe drużyny często nas na łazienkowskiej kąsiły , dzisiaj chyba nie , ale piast się nie połozy, będzie ciężki mecz, piast to dobra drużyna, ale wygramy !

odpowiedz
Filip - 15.12.2018 / 10:41, *..202

No to po 3 pkt. Przed meczem z Pogonia tez tak bylo. Dlaczego przed Lechia czy Jaga tak nie powiedzial ze to bedzie trudny mecz. Trudny mecz = fortuna

odpowiedz
Cult⚽️Legia and friends! - 15.12.2018 / 02:48, *..dab.02.net

Trudny mecz..boimy sie...ciéżko bêdzie...A gdzie kierownik!drużyny?!powinien chodzić za Jasiem Pinto i dopingować!n.p Legia to potéga albo nasi sá najlepsi , inaczej widzimy że piłkarze tracâ głowy I sá siebie niepewni

odpowiedz
Kibic(L) - 15.12.2018 / 01:56, *..27.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Przeciwko Legii wszyscy w naszej lidze grają na 200%, bo są przekonani że legii pomagają sędziowie

odpowiedz
LW - 14.12.2018 / 22:27, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

LEGIA 4 - 0 Piast ! "L" !!!

odpowiedz
Luki - 14.12.2018 / 20:23, *..79

do ks piaseczno ,dobrze powiedziane...3 : 0 bedzie ,moze nawet 4 .

odpowiedz
Daniel - 14.12.2018 / 18:52, *..static.ip.netia.com.pl

Podejrzewam ze ten mecz bedzie trudny ale do ogladania

odpowiedz
do ks Piaseczno - 14.12.2018 / 18:11, *..159.ipv4.supernova.orange.pl

dla mnie to może zdjąć gacie i się zesrać na stół byle żeby były wyniki

odpowiedz
Wielkie KS PIASECZNO - 14.12.2018 / 17:39, *..play-internet.pl

Gbur jakich mało. Łaskę robi , że przychodzi na konferencję u odpowiada na pytania . Dziennikarzy traktuje jak zło konieczne. No ,ale to zapewne kwestia wychowania...

odpowiedz
omg - 14.12.2018 / 17:11, *..159.ipv4.supernova.orange.pl

Lepiej żeby te łamagi wiedziały że jest mecz trudny i się spięły.

odpowiedz
lob - 14.12.2018 / 16:54, *..dynamic.chello.pl

Jak u siebie z osłabionym piastem ma być trudny mecz, to w czwartek mecz z Sosnowcem i pewnie powie, że to będzie arcytrudny mecz..............

odpowiedz
@Zonk - 14.12.2018 / 16:42, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

nie no spoko przecież mógł wyjawić całą strategię na ten mecz co nie? hihihi

odpowiedz
ANTY OSET, AAA, HUGON, e(L)o - 14.12.2018 / 16:40, *..adsl.inetia.pl

No i właśnie tym różnimy się od zachodu ! Tu mamy ble, ble, ble i asekuracja, jechać z nimi i tyle !!!

odpowiedz
krupnik do Ewelina - 14.12.2018 / 15:58, *..multi.internet.cyfrowypolsat.pl

a co byś zrobiła gdyby faktycznie tak powiedział i to my byśmy dostali trójkę, jak dla mnie na tych konferencjach mogą do znudzenia wałkowac ten sam temat, bo i tak najważniejsze jest to co na boisku , pozdrawiam

odpowiedz
Ewelina - 14.12.2018 / 15:29, *..play-internet.pl

Sa Pinto przed każdym meczem powtarza, że to będzie trudny mecz. Mam tego pieprzenia dość. Chciałabym aby wreszcie powiedział, że jesteśmy lepsi i spodziewa się wygranej 3:0.

odpowiedz
SEBO(L) - 14.12.2018 / 15:18, *..centertel.pl

Antolić to przede wszystkim gol z pyrkami w poprzednim sezonie,w tym asysta w Gliwicach.I jeszcze w zeszlym czerwona kartka z jagą... Z tego jak dotąd można to zapamiętać.Z racji pozycji na jakiej występuje,nikt fajerwerków nie oczekuje,ale jest to najbardziej nijaki zawodnik od... jakiegoś czasu.Piłkarz-alibi,którego braku w tym meczu nie zauważymy,a w jego miejsce ktoś może wskoczyć i cokolwiek poza bylejakością pokazać.Czy tak grający Polak miałby miejsce w składzie?Czy nie ma innych,tak grających ale nie kosztujący tyle i mniej zarabiający?

odpowiedz
L - 14.12.2018 / 14:50, *..play-internet.pl

Uspokójcie się. Co miał powiedzieć? Że będzie łatwy mecz? Męczyliśmy się z nimi w PP no to spodziewa się ze nie będzie łatwo (tak wiem Musiał). Mi się podoba ze jedzie z dziennikarzynami. Niestety u nas w klubie jest za dużo ludzi mających nieoficjalne informacje a paplających na prawo i lewo. Wszyscy na mecz!

odpowiedz
Zonk - 14.12.2018 / 14:46, *..bb.sky.com

Po co te konferencje jak nic z nich nie wynika,jak zwykle,wymieni nazwisko jednego piłkarza rywali,doda że trudny mecz,trochę ponarzeka,bez sensu

odpowiedz
karolek - 14.12.2018 / 14:35, *..unknown.vectranet.pl

Sa ,prowadż wodzu na Mistrza!

odpowiedz
kiboL - 14.12.2018 / 14:32, *..24

Urban is back?

odpowiedz
majusL@legionista.com - 14.12.2018 / 14:09, *..42

Trudne mecze to są panie trenerze w Lidze Mistrzów!!

odpowiedz
Michu - 14.12.2018 / 13:49, *..centertel.pl

Dla naszych gwiazd i legend to każdy mecz jest trudny...

odpowiedz