Transfery | Adam Hlousek i Dominik Stolz podczas rewanżowego meczu w Luksemburgu - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Legia chce Stolza z Dudelange

Woytek, źródło: se.pl

Dominik Stolz, niemiecki pomocnik F91 Dudelange, znalazł się zdaniem mediów z Luksemburga w kręgu zainteresowań warszawskiego klubu - informuje Piotr Koźmiński z Super Expressu.

Według Luksemburczyków Legia kontaktowała się już z agentem piłkarza. Z kolei mistrzowie Polski przyznają, że "coś może być na rzeczy, ale raczej na poziomie analizy, obserwacji. Na Ł3 zapewniają, że na pewno nie są (jeszcze) prowadzone negocjacje w tej sprawie" - czytamy na se.pl.

Stolz najczęściej gra na prawej pomocy, może też występować jako cofnięty napastnik. W Dudelange gra od trzech sezonów. Dwa lata temu w 25 ligowych meczach zdobył 12 goli, w ubiegłym sezonie 24 – 8, a w tym 6-2 do tej pory. Jego kontrakt z Dudelange obowiązuje do czerwca 2020 roku, a więc trzeba byłoby za niego zapłacić.

Cały artykuł na temat możliwego transferu znajdziecie na se.pl

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (37)

+dodaj komentarz
Rdzenny do pseudo znawców - 16.12.2018 / 12:06, *..centertel.pl

Piszecie że drużyna w której gra jest słaba a nie pamiętacie już jak ten zawodnik grał przeciwko nam? Woził naszych niemiłosiernie... Niemiec ma charakter i w sumie można go kupić za grosze, lepszy niż jakieś ogórki co nie grają po pół roku, czuję że on w parze z Nagy m mogą nieźle wkręcić nie jedną obronę w naszej dupoklasie, nie zapomnijmy że z takimi długami możemy tylko pomarzyć w tym sezonie o dobrym grającym klasowym piłkarzu, brać go a może Rysiek zrobi z niego zawodnika! Nie pamiętacie jakie szansę dawaliscie Veso? Dla mnie gość jest lepszy od niego tylko trzeba go trochę podtrenować i dać mu szansę...

odpowiedz
Rogal - 09.01.2019 / 20:59, *.tpnet.pl

@Rdzenny do pseudo znawców : tak, pamiętam taki mecz z Molde i był tam taki nieźle zbudowany murzyn, który wkręcał Jodłowca w ziemie. Myślałem wtedy, kurcze mieć takiego w Legii. Nie pamiętam ile a ten murzyn (Chiniama czy jakoś tak mu było) trafił do naszej Legii i co.... jedyne co zapamiętałem z nim związane to pewna historia o butach.... ;-)

odpowiedz
oLaf - 15.12.2018 / 19:39, *..dynamic-ra-02.vectranet.pl

nie no, bez jaj, nie bierzmy z marnego zespołu gościa , który akurat wobec Legii zagrał mecz życia, bo daleko nie zajedziemy na ty,m....

weżmy jakiegoś rezerwowego ale z Dortmundu albo Schalke to pokaże jak się tam zasuwa!!!

odpowiedz
Warszawiak1234 - 15.12.2018 / 19:26, *..dynamic.chello.pl

Mala korekta do mojego wpisu. Stolz znaczy po polsku dumny. Wiec nie jest tak zle.

odpowiedz
Warszawiak1234 - 15.12.2018 / 19:10, *..dynamic.chello.pl

Powiem Wam na przekor......'malo Niemcow gralo/gra w polskiej lidze', a kto jak kto ale oni potrafia to robic. Nagy, Vesovic, Kuchy za malo na wiosne....wiec o co wam chodzi? Jezeli natomiast chodzi o etymologie niemiecko- polskiego tlumaczenia to sklaniam sie do ' okreslenia kogos kto jest na stolku w administracji publicznej'.....a nie o kupe gowna. Zle skojarzenia macie.

odpowiedz
Juri - 15.12.2018 / 11:35, *..centertel.pl

Pietrzak z wisły na lewą obronę.
Zawodnik którego poszukujemy kilka lat.

odpowiedz
gazza - 15.12.2018 / 11:10, *..adsl.inetia.pl

Taaaaa....i co jeszcze ? Może dawać Kawabange i Badibange ! Legia upada coraz niżej...

odpowiedz
Mr T - 15.12.2018 / 10:36, *..dynamic.mm.pl

Czytajcie: Z Kucharczykiem nie przedłużamy, bierzemy Stoltza.

odpowiedz
kawulok - 15.12.2018 / 08:45, *..centertel.pl

A może Legia chce zrobić Stolca? Nie wierzę w gotówkowe transfery do Legii

odpowiedz
Arek - 14.12.2018 / 23:15, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

@wolfik, nie powielaj farmazonów medialnych. Większość tych piłkarzy utrzymuje się wyłącznie z piłki. Inna rzecz, że to chyba jaja jakieś z tym Stolzem.

odpowiedz
m4 - 14.12.2018 / 23:10, *..dynamic.chello.pl

Stolec na klate przyjumja

odpowiedz
Korniszon - 14.12.2018 / 22:11, *..multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Panie Miodek może ktoś z Wisły?. Za Free do wycięcia



odpowiedz
@SEBO(L) - 14.12.2018 / 20:50, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

"Rymaniak nie poradził sobie ze Stolzem" hahahahah propsy :D

odpowiedz
Wolfik - 14.12.2018 / 20:37, *..dynamic.mm.pl

Abstrahując od nazwiska (a żarty z nazwiska to jednak wiocha do potęgi) to zastanawiam się jak on będzie jeździł do roboty w tygodniu.... wszak to drużyna amatorska jest. Nasza kondycja finansowa jest chyba tylko nieco lepsza od Wisły, skoro rozważamy amatorów z Luksemburga.

Tak na marginesie. Skoro reprezentant tego kraju, który jest u nas w kadrze nie jest pierwszym wyborem trenera, to nie rozumiem, po co rozważać amatora. Równie dobrze skauci mogliby pojechać do Konstancina czy innego Piaseczna i stamtąd wziąć dowolnego chłopaka kopiącego piłkę o blok czy stodołę.

odpowiedz
Sig - 14.12.2018 / 18:24, *..centertel.pl

Dobry deal. Zwroci sie z samych koszulek. Kazdy zna kogos komu kupilby koszulke "Stoltz".

odpowiedz
Rafał - 14.12.2018 / 18:01, *..internetdsl.tpnet.pl

Aaaaa , ha,ha. To prawda , konsternacja jest nie mała :D

odpowiedz
SEBO(L) - 14.12.2018 / 17:57, *..play-internet.pl

"Dziś zagramy z cofniętym Stolzem","Stolzem na Szweda,mości panowie","Rymaniak nie poradził sobie ze Stolzem","kopnął Stolza w polu karnym","nieprzepisowo powstrzymał Stolza ręką ". Komentarze meczowe,tytuły,konferencje mogą być niesamowite...

odpowiedz
Kajtus Czarodziej - 14.12.2018 / 17:27, *..range109-156.btcentralplus.com

Czy Stolec bedzie sie cofal??? ..gracz ofensywny, wiec zastanawiam sie jak bedzie funkcjonowalo w defensywie.. ;o) .. a tak powaznie to przy takich 'wzmocnieniach' zapowiada sie kolejna spektakularna katastrofa w kwalfikacjach do grupy ligi europy po ewentualnym wczesniejszym odpadnieciu w 1 rundzie kwalfikacji do ligi mistrzow (wariant optymalny)!

odpowiedz
Cch - 14.12.2018 / 16:31, *..dynamic.gprs.plus.pl

Litosci

odpowiedz
1993 - 14.12.2018 / 16:30, *..centertel.pl

Nie wystarczy, że połowa zawodników obecnego składu miała kupę w majtach na widok zawodników Dudelange?

odpowiedz
Yelito - 14.12.2018 / 15:39, *..148.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

A może duet w ataki marzeń: Nagy Stolec?

odpowiedz
Yelito - 14.12.2018 / 15:39, *..148.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Pytanie co trener wyciśnie z tego Stolca na L3?

odpowiedz
do L - 14.12.2018 / 15:08, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

a może on po prostu jest... cofnięty?

odpowiedz
Szaro-szary - 14.12.2018 / 14:45, *..centertel.pl

KUPA ludzi przyjdzie zobaczyć jak drużyna sobie radzi ze STOLCEM w pomocy

odpowiedz
Fabian - 14.12.2018 / 14:26, *..66

Przypomina mi to pomysł ze ściągnięciem Chukwu z Molde...

odpowiedz
L - 14.12.2018 / 13:49, *..dynamic.mm.pl

Nie ma takiej pozycji jak cofnięty napastnik droga redakcjo

odpowiedz
hie - 14.12.2018 / 13:41, *..dynamic.gprs.plus.pl

"Ty! jak się nazywasz bo zapomniałem ? Kolec ? Stolec?

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 14.12.2018 / 13:29, *..centertel.pl

He,he. Mocne ;-)

odpowiedz
Tomek Mokotów - 14.12.2018 / 13:26, *..dynamic.gprs.plus.pl

Czy to żart? Nie brakuje nam szrotu z tych rejonów?
Przecież to dramat...

PS. Redakcjo... przeczytajcie sobie Wasz tytuł na głos... Możne tak: Stolz w Legii?

odpowiedz
majusL@legionista.com - 14.12.2018 / 13:09, *..42

Weźcie mój stolec. Dam za darmo

odpowiedz
yyy - 14.12.2018 / 12:59, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

stolców to już mamy wystarczająco u siebie, chyba nie potrzeba kolejnych.
swoją drogą - taktycznie jakoś są poskładani i zdyscyplinowani, ale jak się wyciągnie od nich jednego typa, to nagle się okaże, że był tam przydatnym trybikiem, a u nas objawi się jego szrotowatość w pełnej krasie.

odpowiedz
arnold szwarceneger - 14.12.2018 / 12:54, *..centertel.pl

Stolec to nie wiem czy dobry pomysł

odpowiedz
Javan - 14.12.2018 / 12:54, *..dynamic.chello.pl

Nie,nie i jeszcze raz nie. Dudelange rozgrywa sezon zycia w puchcrach. Ale w lidze cienizna i ten cały stolz gra potworną padake podobnie jak Tupel większa gwiazda zespolu. Krotko mowiąc to nie jest dobry pilkarz to nie jest dobra drużyna to po prostu sezon życia kiedy wszystko wychodzi ma sie do tego farta i rywali z kryzesem

odpowiedz
Otto - 14.12.2018 / 12:51, *..2

Literówka literówką, ale i tak jak się ten tytuł czyta (fonetycznie), to wywołuje pewną konsternację :D

odpowiedz
Listości - 14.12.2018 / 12:49, *..play-internet.pl

W każdym artykule literówka czy błąd ... teraz to już przegięcie. Czy ktoś to w ogóle czyta? "Lecha chce Stolza z Dudelange". Nie dość że nie wiadomo czy chodzi o Lecha czy Lechię to jeszcze na końcu okazuje się że chodzi o Legię. To nie jest błąd. To już brak szacunku

odpowiedz
Andrzej(L) - 14.12.2018 / 12:48, *..2

Redakcjo coś mi tytuł nie leży

odpowiedz
BartekJJ. - 14.12.2018 / 12:46, *..static.ip.netia.com.pl

Droga redakcjo, tytuł do poprawy :)

odpowiedz