Dominik Nagy - fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
REKLAMA

Oceny legionistów za mecz z Piastem

Woytek, źródło: Legionisci.com

Najwyższą notę za sobotni mecz z Piastem przyznaliście Domynikowy Nagyowi. Występ Węgra oceniliście na 4,5 w skali 1-6. Dobre noty uzyskała większość zawodników. Najsłabiej z podstawowego składu wypadli jedynie Kucharczyk, Philipps. W sumie oceniało 936 osób. Średnia ocena drużyny za to spotkanie to 3,9.

Nagy 4,5
Szymański 4,3
Kulenović 4,3
Carlitos 4,3
Jędrzejczyk 4,2
Remy 4,2
Majecki 4,0
Hlousek 4,0
Vesović 3,8
Cafu 3,8
Pasquato 3,4
Kucharczyk 3,2
Philipps 3,2
Astiz 3,2

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (10)

+dodaj komentarz
Andrew - 18.12.2018 / 16:44, *..centertel.pl

Wolałbym zeby zawodnik zostawial pot a nie serducho. Co mi po jego ambicji jak jest po prostu slaby. A to ze gra to znaczy o miernej jakosci innych zawodnikow. Po prostu nie ma nikogo innego na jego miejsce. Ja wole ogladac bramki asysty i celne podania a nie straty w pojedynkach, slabe kiwki i fochy. Pracownika ocenia sie pp efektach jego pracy a nie po staraniach sie.

odpowiedz
Hubs 1916 (L) - 18.12.2018 / 14:29, *..warszawa.vectranet.pl

Bracia po Szalu, przestancie jechac po Kuchym. Ok zagral piach z Piastem. Ale jak strzeli znowu wazna bramke to wtedy jest ok? Nikt z obecnej kadry nie oddaje tyle serducha na murawie co on. Ciekawostka ktora powiedzial ostatnio w Lidze + Extra, Mialem 12 lubz 13 trenerow w Legii i u kazdego gralem. Chyba to nie przypadek co? Wszyscy trenerzy waszym zdaniem byli do dupy???
Tylko (L)

odpowiedz
@nkj - 18.12.2018 / 12:11, *..dynamic.chello.pl

Zejdz na ziemie, kto normalny by go chociaz wypozyczyl. Jego to by za granica wojewodztw nie chcieli...

odpowiedz
Nkj - 18.12.2018 / 10:35, *..9-2.cable.virginm.net

Czekam kiedy kupia kogos porzadnego na skrzydla i Kuchy pojdzie zagranice grac..

odpowiedz
ANTY OSET, AAA, HUGON, e(L)o - 17.12.2018 / 20:10, *..adsl.inetia.pl

Franco ! Dodaj jeszcze tego debila AAA i będzie prawie komplet pał z Lecha !!!

odpowiedz
Franco - 17.12.2018 / 18:21, *..adsl.inetia.pl

Daniel i tomtom wypad na k6.

odpowiedz
AAA - 17.12.2018 / 16:37, *..206

Kuchy King!

odpowiedz
@tomtom - 17.12.2018 / 15:59, *..dynamic.chello.pl

Nizej nie jest bo wszyscy trzej maja taka sama średnia ocen..

odpowiedz
tomtom - 17.12.2018 / 14:09, *..centertel.pl

Philipps i Astiz niżej niż Kucharczyk? Jak już ktoś chce wystawić notę to mógłby chociaż mecz obejrzeć

odpowiedz
Daniel - 17.12.2018 / 11:45, *..dynamic.chello.pl

Kucharczyk znowu podium. Chapeau bas!

odpowiedz