Daniel Kołodziejczyk - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Kołodziejczyk: Rozegraliśmy bardzo dobre spotkanie

Hugollek, źródło: Legionisci.com


Daniel Kołodziejczyk (trener Legii): Mecz był spokojny i kontrolowaliśmy jego przebieg. Szkoda tylko dwóch pierwszych setów, w których mogliśmy prowadzić z „akademikami” bardziej zdecydowanie. Cieszy postawa w ostatniej części pojedynku, w której zaprezentowaliśmy się niemal koncertowo oprócz kilku zepsutych zagrywek. Taka gra nastraja optymistycznie przed wyjazdową rywalizacją w Białymstoku.
Spotkanie z BAS na pewno będzie należało do trudnych, zwłaszcza że białostoczanie to liderzy naszej grupy; stanowią zespół, który nie przegrał jeszcze u siebie ani jednego meczu. Jedynie nam udało się nawiązać z nimi równorzędną walkę, kiedy przegraliśmy u siebie 2-3. Liczę na rewanż z naszej strony. Jestem przekonany, że zagramy bardzo dobre zawody i że będziemy się cieszyć zarówno ze zwycięstwa, jak i z powrotu na drugie miejsce w tabeli.

Nasz kapitan Mariusz Godlewski rozegrał świetny mecz. Dużo kończył, świetnie zagrywał, w przyjęciu także radził sobie bardzo dobrze. Nawet na bloku, który nie stanowi jego głównego atutu, zdobywał punkty. Liczę na jego równie wysoką dyspozycję w pojedynku z białostoczanami.

Musimy utrzymać odpowiednią atmosferę w drużynie. Nie załamujemy się porażką z Międzyrzecem Podlaskim, nie trwonimy głupio punktów. Przy trudnej zagrywce mogą nam się przydarzyć błędy, jednak w pozostałych elementach gry musimy wystrzegać się niepotrzebnej nerwowości spowodowanej niewymuszonymi błędami, przez które podczas spotkania mogłaby wytworzyć się nieprzyjemna aura. W rywalizacji z Czołgiem ten mankament niemal się nie pojawił i stąd pewne, spokojne zwycięstwo.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.