fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

ULTRAS

Śnieżnobiała oprawa na Ł3 - obejrzyj film!

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Na wyjście piłkarzy na Żylecie zaprezentowana została oprawa. Z dachu zjechała sektorówka z bałwanem przebranym za smutnego stróża prawa, na dole rozpostarty został transparent "All Cops Are Bałwans", a na bokach odpalone zostały białe race i fani powiewali białymi chorągiewkami. Zobaczcie film!




REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (23)

+dodaj komentarz
Wrzucajcie i przesylajcie... - 20.12.2018 / 02:47, *..7

Filmik..niech świat ultras wie że Hwdp forever !

odpowiedz
Jimmy L - 18.12.2018 / 11:58, *..dip0.t-ipconnect.de

Oprawa Kozak, inteligentna odpowiedz na Gdanska Policje

odpowiedz
Do Kibic emeryt - 17.12.2018 / 12:53, *..dynamic.gprs.plus.pl

To ja zapytam tak, co się złożyło na to zadłużenie i czy decyzję poszczególnych zarządów które dla szarego kibica wydawały się co najmniej irracjonalne na to bie wpłynęły, o tym pogadajmy jak mówisz o zadłużeniu...

odpowiedz
Trutru do kibica emeryta - 17.12.2018 / 12:29, *..centertel.pl

Może wytłumaczę Ci to przyziemnie. Dając takiego emeryta, który wydaje całą emeryturę na alkohol i sponsoruje małolaty, a nie ma hajsu na opłacenie mieszkania i przychodzi do niego żul co wyciąga od emeryta co dwa tygodnie 2zl na harnasia- emeryt ma największe pretensje do żula o wyciąganie hajsu i zadłużenie;-)

odpowiedz
kibic emeryt - 17.12.2018 / 11:33, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Wszystko fajnie pięknie jest tylko jedne ale . Jakby na to nie patrzył Legia zadłużona jest na sumę 44 mln a przyjdzie jej płacić kolejne kary za oprawę .Czy ktoś o tym pomyślał ??Ja jako kibic który od kilkudziesięciu lat jestem obecny praktycznie na wszystkich meczach u siebie tego nie rozumie a może ktoś mi to racjonalnie wytłumaczy jak można świadomie szkodzić klubowi ?

odpowiedz
R - 17.12.2018 / 07:27, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Co z konfetti?

odpowiedz
Cult⚽️Mistrz and Friends! - 17.12.2018 / 04:27, *..121

Brawo!każda!oprawa!to!unikatowa prezentacja... art football... wiéc Jesteśmy The Best Ultras! Hu..w !dup..Poli....!

odpowiedz
Micz - 17.12.2018 / 00:05, *..dynamic.chello.pl

No tu by się przydała większa atencja na tą oprawę- większy kocioł z dymu, no i petardy czego już daaaawnoo nie słyszałem u Nas

odpowiedz
Szynka z dżemem - 16.12.2018 / 18:32, *..internetia.net.pl

1.3.1.2 czyli a.c.a.b allegro cops are bastards. Takie international chwdp. Świętowane na świecie przez ekipy 13.12. trzynastego grudnia.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 16.12.2018 / 17:52, *..adsl.inetia.pl

HWDB?

odpowiedz
Fourteen - 16.12.2018 / 12:18, *..163.ipv4.supernova.orange.pl

Oprawa rewelacja! Blondyna z sektora 112 jak dzisiaj zdróweczko? :)

odpowiedz
niedzielny kibic - 16.12.2018 / 12:14, *..dynamic.chello.pl

Może informujcie przed meczem, że będzie efektowna oprawa. Więcej ludzi przyjdzie na stadion. Na nadmierną frekwencję chyba nikt tu nie narzeka. A oprawy działają jak magnez co pokazał mecz z Górnikiem.

odpowiedz
Abudabi - 16.12.2018 / 10:33, *..7

Dziecinada jak ch.j

odpowiedz
Sputnik 44 - 16.12.2018 / 10:12, *..multi.internet.cyfrowypolsat.pl

PI smutasie uśmiechasz się czasem??

odpowiedz
Pl - 16.12.2018 / 08:45, *..tel.tkb.net.pl

Dobrze jest zobaczyć kolejna oprawę slawiaca Legię...rozumiem że to nawiązanie do Gdańska ale może w końcu byłyby te oprawy poświęcone klubowi?

odpowiedz
Mirjitsu - 16.12.2018 / 08:31, *..168.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Oprawa KOZACKA!!!

odpowiedz
Tomek 82 - 16.12.2018 / 07:45, *..play-internet.pl

Panowie Bajeczka....
CHWDP!

odpowiedz
miron - 16.12.2018 / 01:11, *..play-internet.pl

sztos jak zwykle zresztą

odpowiedz
Wtk - 16.12.2018 / 00:39, *..unknown.vectranet.pl

DLACZEGO TAKA OPRAWA?

odpowiedz
pablo - 15.12.2018 / 23:04, *..play-internet.pl

Znakomita!

odpowiedz
Kibic - 15.12.2018 / 22:43, *..dynamic.gprs.plus.pl

Oprawa kozak jak zawsze wykonaniu KIBICÓW

odpowiedz
Dickson Chotowski - 15.12.2018 / 22:14, *..range86-153.btcentralplus.com

ACAB.

odpowiedz
Kubica - 15.12.2018 / 22:08, *..play-internet.pl

Jak zwykle - KOZAK!!! ALL COPS ARE BAŁWANS HAHA :D

odpowiedz