Życzenia | fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!

Redakcja

Wszystkim Czytelnikom Legionisci.com z okazji Świąt Bożego Narodzenia składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, radości oraz wszelkiej pomyślności. Wielu głębokich i radosnych przeżyć w rodzinnym gronie, wewnętrznego spokoju, wytrwałości i odpoczynku. Niech spełniają się wszystkie Wasze marzenia!


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (20)

+dodaj komentarz
Andrew LEGIA - 27.12.2018 / 11:29, *..as13285.net

Merry Christmas and Happy New Year. LEGIA MISTRZ!!!

odpowiedz
Wo(L) anów - 25.12.2018 / 07:36, *..play-internet.pl

Zdrowych, pogodnych Świąt dla wszystkich Legionistów. Jesteśmy wszędzie!

odpowiedz
Rafał N. - 25.12.2018 / 00:53, *..221.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Wesołych Świąt dla wszystkich kibiców i piłkarzy Legii :-)

odpowiedz
naj dla wszystkich - 25.12.2018 / 00:30, *..36

A dla tych , którzy nie wierzą . Wszystkiego naj w czasie wolnym :)

odpowiedz
rob bandit - 24.12.2018 / 20:51, *..satfilm.com.pl

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia Siostry i Bracia!!!FORZA LEGIA!!!

odpowiedz
Turysta - 24.12.2018 / 19:57, *..6.116.138

Wesołych Świąt z Betlejem!

odpowiedz
Cult⚽️Legia and friends! - 24.12.2018 / 19:44, *..81

⚽️Merry⚽️Christmas⚽️

odpowiedz
bartek - 24.12.2018 / 18:14, *..17-2.cable.virginm.net

Zdrowych i wesołych świąt oraz szczęśliwego nowego roku, samych sukcesów.

odpowiedz
Władeczek - 24.12.2018 / 17:54, *..play-internet.pl

Wszystkiego najlepszego, zdrowia i dubletu w Nowym Roku, oglądanym na waszych czarno-białych toscach i kolorowych rubinach, no i na moim TV LG 75'' OLED tak nawiasem mówiąc i nie chwaląc się.

odpowiedz
Deyna Fan - 24.12.2018 / 17:49, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Głosować! http://sport.tvp.pl/40563289/pomocnik100lecia-deyna-z-bonkiem-w-finale-glosuj

odpowiedz
kokos - 24.12.2018 / 17:39, *..23.ipv4.supernova.orange.pl

Wesołych Świąt LL! :)

odpowiedz
Hu(L) it - 24.12.2018 / 17:12, *..7.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Zdrowych wesołych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia (L)

odpowiedz
Mariusz - 24.12.2018 / 16:27, *..dynamic-ra-09.vectranet.pl

Wesołych Świąt dla wszystkich kibiców Legiuni życzy Opole Lubelskie

odpowiedz
Kibic (L) - 24.12.2018 / 16:05, *..173

Radosnych, Rodzinnych i Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia w MIŁEJ atmosferze spędzonych, życzy wszystkim związanym z Legią na dobre i złe.

odpowiedz
Bubu - 24.12.2018 / 15:47, *..lukman.pl

Wzajemnie ,i dla kolegow tez duzo nj.

odpowiedz
Dubi sk-ce - 24.12.2018 / 15:13, *..centertel.pl

Wesołych świat życzą Legioniści ze Skierniewic...!!!!

odpowiedz
Polo - 24.12.2018 / 13:57, *..know.cable.virginm.net

Wesołych świąt dla braci po szalu, i tych po drugiej stronie muru z fartem Bracia!!!!!

odpowiedz
Kibic - 24.12.2018 / 13:37, *..dynamic.gprs.plus.pl

Z Okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę Zdrowych , Wesołych, Pogodnych i Radosnych Świąt

odpowiedz
eth - 24.12.2018 / 13:18, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Wesołych Świąt!

odpowiedz
lucho_83 - 24.12.2018 / 13:04, *..dynamic.chello.pl

Wesołych Świąt dla Wszystkich Legionistów!!!!

odpowiedz