REKLAMA

5-6.01: Weekendowy rozkład jazdy

Bodziach i Raffi, źródło: Legionisci.com

Siatkarze Legii w najbliższy weekend pauzują i spośród legijnych drużyn grają tylko zespoły koszykarskie. Pierwszy zespół Legii uda się w niedzielę do Gliwic na spotkanie ekstraklasy z miejscowym GTK. W sobotę na Bemowie nasze drugoligowe rezerwy podejmować będą Siarkę. Mocny zespół juniorów młodszych uda się na wyjazdowy mecz z SKK Siedlce.

Rozkład jazdy:
5.01 g. 16:00 Legia II Warszawa - Siarka Tarnobrzeg [kosz, ul. Obrońców Tobruku 40]
6.01 g. 11:00 SKK Siedlce U-18 - Legia Warszawa U-18 [kosz, Ks. J. Popiełuszki 8]
6.01 g. 15:00 GTK Gliwice - Legia Warszawa [kosz, ul. Akademicka 50]

Turniej "ORLEN Beniaminek Krosno Cup" (rocznik 2006):
4-6 stycznia 2018 r., Krosno, Profbud Arena, ul. Bohaterów Westerplatte 20

Legioniści z zespołu U13 rozpoczną jako pierwsi tegoroczne zmagania z rówieśnikami, uczestnicząc w turnieju organizowanym przez Beniaminka Profbud Krosno. Ich młodsi koledzy z rocznika 2008 w grudniu odnieśli zwycięstwo, ale przede wszystkim pokazali dobrą i efektowną grę. Jako że jest to pierwsze wydarzenie po przerwie zimowej (a właściwie w jej trakcie), nasi gracze będą zapewne chcieli dać widzom przede wszystkim dużo frajdy z oglądania. Rozpoczną jeszcze w piątek, meczem z zeszłorocznym triumfatorem turneiju - Fablokiem Chrzanów. Mecze rozgrywane będą w systemie 1x25 minut, na sztucznej nawierzchni pod balonem.

- Uczestnicy turnieju:
grupa A: AP Beniaminek PROFBUD Krosno, Talent Warszawa, Pogoń Szczecin, Kadra Podkarpackiego ZPN, Jaguar Gdańsk, Motor Lublin,
grupa B: Fablok Chrzanów, Legia Warszawa, SEMP Ursynów Warszawa, AP Limanovia, Arkonia Szczecin, BKS Lublin

- mecze grupowe Legii:
(piątek) 20:30 Fablok Chrzanów
(sobota) 12:30 BKS Lublin, 13:30 SEMP Ursynów, 17:30 Arkonia Szczecin, 19:30 AP Limanovia Limanowa
(niedziela) 9:00-15:00 faza finałowa


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.