Michał Kołodziej - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Kołodziej: Zagraliśmy świetny początek spotkania

Hugollek, źródło: Legionisci.com


Michał Kołodziej: Graliśmy świetnie przez pierwsze 15 minut spotkania. Udało nam się wypracować dwudziestopunktową przewagę nad rywalami. Wydaje się jednak, że niestety zupełnie odpuściliśmy ostatnie 5 minut drugiej kwarty. Nie rzuciliśmy żadnego kosza, przez co Miasto Szkła wróciło do gry. Druga połowa spotkania to walka kosz za kosz. Całe szczęście, że mieliśmy jeszcze „zapas” przewagi, dzięki czemu mogliśmy dowieźć zwycięstwo do końca.

Przed pojedynkiem z Dąbrową Górniczą skupimy się na tym, na czym się zawsze koncentrujemy, tzn. na intensywności w obronie oraz na pełnym, czterdziestominutowym skupieniu. Myślę, że obecnie nie ma aspektu, który wymagałby jakiejś szczególnej „naprawy”. Trzeba się po prostu skupiać na każdym meczu, który jest przed nami.

Na okres świąteczno-noworoczny życzylibyśmy sobie przede wszystkim dużo zdrowia, żebyśmy grali w pełnym składzie (Adam Linowski już niebawem do nas wraca) oraz wszelkiej pomyślności.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.