REKLAMA

Jakub Pawluk startuje w MŚ w kl. 505

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W australijskim Fremantle dzisiaj rozpoczynają się żeglarskie Mistrzostwa Świata w klasie 505. Wśród startujących jest zawodnik żeglarskiej Legii Warszawa, Jakub Pawluk (Legia), który popłynie wraz z Marcinem Józefowskim (Spójnia Warszawa). Zawody, w których startować będzie 86 załóg, potrwają do poniedziałku. W zawodach próbnych zwyciężyli Australijczycy - Peter Nicholas i Luke Payne.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.