Transfery | Salvador Agra - fot. YouTube / Cadiz CF
REKLAMA

Agra przyleciał do Warszawy

Wiśnia, źródło: Legionisci.com, legia.com

Salvador Agra będzie drugim zimowym wzmocnieniem Legii Warszawa. Portugalczyk przyjdzie do zespołu mistrza Polski z SL Benfiki, z której był ostatnio wypożyczony do hiszpańskiego Cadiz CF. 27-latek jest prawoskrzydłowym, a na koncie ma grę w młodzieżowych reprezentacjach swojego kraju. W nocy z czwartku na piątek samolot z nim na pokładzie wylądował na warszawskim Okęciu.

W tym sezonie Agra rozegrał tylko sześć meczów w hiszpańskiej drugiej lidze oraz cztery w Pucharze Króla. Benfika skróciła jego wypożyczenie, dlatego mógł dołączyć do "Wojskowych" już w zimowym oknie transferowym.

Agra wcześniej występował m.in. w Granadzie, Realu Betis oraz Bradze. W swojej karierze do większości z drużyn był wypożyczany.

Salvador Agra
Pozycja: Pomocnik
Data urodzenia: 11 listopada 1991
Poprzednie kluby: Varzim, Olhanense, Siena (wyp.), Coimbra (wyp.), Real Betis, SC Braga (wyp.), Nacional, Desportivo Aves (wyp.), Granda (wyp.), Cadiz CF (wyp.), SL Benfica


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (27)

+dodaj komentarz
żal - 07.01.2019 / 03:31, *.chello.pl

hahaha! DNO!

odpowiedz
Financial Fair Play - 05.01.2019 / 14:07, *.orange.pl

Musicie pamiętać, że jest coś takiego jak financial fair play... Czyli, jak nawet by taki Mioduski kupił Messiego i Ronaldo i Lewandowskiego i kogo tam sobie chcecie, a potem ta kasa by się NIE zwróciła z przychodów to nas wywalają z pucharów/ zakaz transferów itd. itp.... A teraz dalej opowiadajcie bajki, że "to nie korporacja" i takie tam...

odpowiedz
zduneq - 05.01.2019 / 12:52, *.inetia.pl

mam nadzieję iż gość wypali i w końcu miłośnicy Kuchego zobaczą co to znaczy skrzydłowy który oprócz szybkości potrafi kopnąć piłkę prosto, przyjąć przy nodze i dośrodkować.

odpowiedz
raf - 05.01.2019 / 08:54, *.02.net

Podobno Legia zarobi 1 mln euro na transferze Prjovicia do arabów odchodzi za 10 mln a zarobki za 4 lata 25 mln euro masakra:-)

odpowiedz
mrsn - 04.01.2019 / 21:59, *.orange.pl

Martins też był szrotem a teraz filar środka.

odpowiedz
KIBIC HEHE - 04.01.2019 / 21:01, *..dynamic.gprs.plus.pl

Gdzie jest Salvador ? A ...gra :)

odpowiedz
Lewy - 04.01.2019 / 20:10, *..centertel.pl

Na moje, po lekkim %, wzrostowo taki trochę Shaqiri z jednego jajka wykluty, heh masowo i technicznie. Ktoś bardziej obeznany kojarzy zagramanicznego skrzydłowego o takim wzroście, który dał radę w naszej 'specyficznej' lidze? Hmm trochę mieszane uczucia, oby na tych 2 skończyli kierunek portugalski.

odpowiedz
Dołson - 04.01.2019 / 18:02, *..dynamic.chello.pl

Wypożyczenie czy transfer definitywny wie ktoś

odpowiedz
Kristof - 04.01.2019 / 17:26, *..cm-12-1b.dynamic.ziggo.nl

Obojetnie kogo Legia by nie sciagnela,to i tak w europejskich pucharach skoncza swoja kariere w sierpniu.Tak samo jak reszta polskich klubow.Taka prawda.

odpowiedz
Znawca - 04.01.2019 / 17:20, *..ip-point.pl

Ogór

odpowiedz
Bartek - 04.01.2019 / 16:10, *..dynamic.chello.pl

Anglia, Hiszpania, Niemcy, Włochy, oraz czołowe kluby Tureckie, Rosyjskie, Holenderskie, Portugalskie, Cypryjskie, Belgijskie, Greckie + mega fajna kasiora w chinach... to są kierunki z którymi musimy stale rywalizować szukając zawodników. Jakieś Benevento wyciągneło nam Guihlerme... Na prawdę ciężko jest wyciągnąć fajnego grajka do ligii, w której Liga Mistrzów pojawia się tylko w TV. Często są ryzykowne strzały. Bardziej bym się martwił tworzeniem portugalskiego zaciągu co może stworzyć podział w drużynie.

odpowiedz
Hugon - 04.01.2019 / 14:05, *..warszawa.vectranet.pl

Nareszcie ktoś za fatalczyka

odpowiedz
Zielono mi - 04.01.2019 / 13:55, *..70.threembb.co.uk

Czy wy naprawdę myślicie że do Polskiej ligi przyjdzie dwudziestoparo letni zawodnik o znanym nazwisku Po pierwsze to musiało by się wiązać z kominem płacowym a tu dziura z hajsem Po drugie by nam go wyciągnęli zanim nasze menago by policzyli taką ilość gotówki Takie są realia w lidze która z Pucharów odpada w lipcu czy sierpniu POZDRAWIAM NORMALNYCH

odpowiedz
Warzywniak - 04.01.2019 / 12:44, *..149.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Ogór ogóra ogórem pogania

odpowiedz
Kapusta - 04.01.2019 / 11:49, *..play-internet.pl

Sezon na wykopki i ogorki na Legii czas zacząć! Panie i panowie, oto pierwszy zimowy 'ananas'!

odpowiedz
grzesiek - 04.01.2019 / 10:34, *..centertel.pl

Wyglada mi na pilkarza typu criastiano pasquato. Wiecxnie gdzies wypozycxany.nigdzie nie zagrzal nawet lawy nq dluzej. No ale coz. Nasz dyrektor ds transferow na pewno wie fo robi.

odpowiedz
Legion - 04.01.2019 / 09:49, *..20

Drugi Manu się szykuje,gdyby nie trybuny to by za Torwar poleciał.Obym się mylił.

odpowiedz
Cwarek - 04.01.2019 / 09:39, *..dynamic.gprs.plus.pl

Jeszcze trochę to żadnego Polaka w kadrze pierwszej drużyny nie bedzie

odpowiedz
OPatów - 04.01.2019 / 09:36, *..211

10000 skrzydłowy który ma być lepszy od Kucharczyka ale mu nie wyjdzie

odpowiedz
DzyndzeL - 04.01.2019 / 09:35, *..dynamic.gprs.plus.pl

Kocur czy ogór? Proszę o opinie znawców.

odpowiedz
:-) - 04.01.2019 / 08:42, *..dynamic.gprs.plus.pl

Tak jak mówicie mądre ruchy że trener dostaje zawodników których by chciał i to przed okresem przygotowawczym łał nie to co kiedyś za 5 - 12 :-) i później było jak było. Jeszcze Arsenic za Pazdana i konczacego kontrakt Astiza. A latem ściągnąć jakiś. Polaków

odpowiedz
Raf - 04.01.2019 / 08:32, *..dab.02.net

Skąd wiesz mops że to szrot poza tym Legia nie jest bogata kogo chciałbyś mieć może za dużo grasz w FM albo Fife? No jeszcze od skisly mogą za darmo wziąć sprawdzonych to najlepsze

odpowiedz
Do Kuba - 04.01.2019 / 08:23, *..21.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Jak Martins przepracuje cały okres z RS to w środku z Cafu będzie świetny duet.

odpowiedz
kuba - 04.01.2019 / 07:57, *..net136.okay.pl

Techniką użytkową Kuchego zapewne zje, ale czy się sprawdzi ?
Jeżeli w tym transferze maczał palce RSP to jestem dziwnie spokojny, że po przepracowanym okresie z drużyną będzie dobrze. Cieszy to że trener dostaje zawodników do pracy przed rozpoczęciem przygotowań. Jest lewy obrońca, jest skrzydłowy. Jeszcze ktoś na rozegranie i powinno być ok.

odpowiedz
Mops - 04.01.2019 / 07:54, *..play-internet.pl

Ładny szrot, nie ma co...

odpowiedz
SEBO(L) - 04.01.2019 / 07:51, *..centertel.pl

@Andrew: Kucharczyk ma konkurenta,zobaczymy,kto będzie grał...

odpowiedz
Andrew - 04.01.2019 / 07:38, *..centertel.pl

Za Kucharczyka juz mamy zawodnika

odpowiedz