Chris Philipps po finale Pucharu Polski - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Philipps: Legia chce za mnie zbyt wiele

Wiśnia, źródło: Luxemburger Wort

Najprawdopodobniej już niedługo zakończy się przygoda Chrisa Philippsa z Legią. Reprezentant Luksemburga nie poleciał z drużyną na zgrupowanie do Portugalii i otrzymał wolną rękę w poszukiwaniu nowego pracodawcy. - Zostałem poinformowany, że nie znajdę się w kadrze na obóz. Jeżeli nie będę miał szansy na regularną grę, to chciałbym zmienić otoczenie - powiedział rodzimemu serwisowi "Luxemburger Wort".

- Myślę, że grudzień był dla mnie dobrym miesiącem. Prezentowałem na boisku odpowiedni poziom - mówi pomocnik. - Wydaję mi się, że Legia oczekuje za mnie zbyt wysokiej oferty. Zimą trudno jest znaleźć nowego pracodawcę. Na razie nie chcę wracać do ligi luksemburskiej, chociaż mam olbrzymi szacunek do rozwoju piłki w naszym kraju - stwierdził, komentując zainteresowanie jego osobą F91 Dudelange.

Philipps chciałby grać w zachodniej lidze. - Interesują mnie Niemcy, Francja oraz Belgia. Oczywiście, w dwóch pierwszy przypadkach odpowiednim klubem dla mnie byłby któryś z drugiej ligi, natomiast czuję się na siłach, aby występować w Jupiler Pro League. Takie są moje cele, lecz na razie nie ma dla mnie stamtąd żadnych ofert. Muszę jednak powiedzieć, że nie żałuję transferu do Legii. Szczególnie dobrze wspominam swoje pierwsze miesiące tutaj. Uważam, że nie zawiodłem i był to dla mnie właściwy krok.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (22)

+dodaj komentarz
Ali - 10.01.2019 / 15:52, *.249.134

co za ignorant... nie dość że podłożył się swoim koleszkom z Dudelange, to teraz jeszcze ma żal że nikt nie jest zainteresowany jego transferem.

odpowiedz
Przemo - 10.01.2019 / 14:34, *.net.pl

zawodnik Mistrza Polski mówi, że jego poziom odpowiada drugiej lidze niemieckiej. drużyny która jeszcze niedawno wystepowala w fazie grupowej LM i LE. no kur.. to tylko pokazuje jakich zawodnikow sciagaja te nasze asy. zero ambicji, zero umiejętności

odpowiedz
Kipkorir - 10.01.2019 / 11:06, *.chello.pl

Dokładnie. Choćby wspomniane wcześniej 300 tyś EUR plus pozbycie się kolejnego beneficjenta wynagrodzeń byłoby super. Ale chyba nierealne. Zaciąg Jozaka jeszcze długo będzie się odbijał czkawką.

odpowiedz
Wronkie - 10.01.2019 / 11:04, *.play-internet.pl

Jak udało się sprzedać Chime-Chukwu, to i na niego się chętny trafi. Na początku trójka Cafu-Antolič-Philips dobrze wyglądała, później zaczęli równać do poziomu reszty niestety i ostał się Cafu, któremu jeszcze się chce.

odpowiedz
shed - 10.01.2019 / 00:00, *.cyfrowypolsat.pl

Teraz nie ma szans na grę, ale może dałoby się go wypożyczyć i jeśli zgodzi się na racjonalne zarobki, to zostawić na nowy sezon na Ligę, PP i ewentualne ogony w Europie?

odpowiedz
autor nieznany - 09.01.2019 / 23:17, *.tpnet.pl

300 tys juro to i tak za dużo za taką miernotę jak ty Phillips. Sorry.

odpowiedz
Autor - 09.01.2019 / 21:03, *.tpnet.pl

Strasznie po nim jedziecie a pamiętam co najmniej kilka niezłych meczy w jego wykonaniu. Oczywiście nie twierdzę że jest to nie wiem jak dobry piłkarz ale takiego Kopczyńskiego to nakrywa czapką także z umiarem z tą krytyką bo o wiele gorsze wynalazki grały już w Legii.

odpowiedz
eduardo - 09.01.2019 / 20:00, *.tpnet.pl

Jak go sprowadzali to byli pod wrazeniem gry Dundelange, choc na poczatku nie gral tak zle. Pozniej Chris sie sam ocknal i zdal sobie sprawe: "Kurde przeciez ja jestem Luksemburczykiem co dostaje po 5,6 do jaja" i przestal grac w pilke

odpowiedz
Mr T do SEBO(L) - 09.01.2019 / 19:45, *.mm.pl

A po co nam ten Stolz do szczęścia potrzebny?

odpowiedz
SEBO(L) - 09.01.2019 / 23:18, *.centertel.pl

@Mr T do SEBO(L): Żeby wdepnąć. Na szczęście. :) taka fonetyczna gra słów,skoro chłopina uważa,że Legia chce za niego zbyt dużo...to może wezmą go za..."niewiele". I nie mam na mysli przyjścia do nas tamtego artysty :)

odpowiedz
Znawca - 09.01.2019 / 18:48, *.ip-point.pl

Idź do dudelange przecież to lepszy klub od legii bedziesz grał w lidze europy to sie pokażesz bo tutaj zmarnujesz swoja kariere

odpowiedz
Tagi - 09.01.2019 / 21:33, *.chello.pl

@Znawca: czopku , Legia piszę się z dużej Litery .

odpowiedz
Jurem - 09.01.2019 / 23:02, *.centertel.pl

@Tagi:

A znaków interpunkcyjnych nie stawia się po spacji...

odpowiedz
OSA(L) - 10.01.2019 / 00:47, *.13.37

@Tagi:
"pisze", a nie "piszę"
i
"...Legia pisze się dużą (wielką) literą", a nie "z dużej Litery" ;)
Chociaż to drugie mógłbym Ci odpuścić, bo to w mocno poprawnościowych wydawnictwach ma złą opinię, a w wielu tekstach jest mocno używane :)
Pozdro dla Wszystkich (L)

odpowiedz
Tomek Mokotów - 10.01.2019 / 20:37, *.0.218

@Jurem:

Nie pajacujcie, chodzi nie o błedy a o szacunek do klubu ktorego jest podobno kibicem...

odpowiedz
(L) - 09.01.2019 / 17:39, *.centertel.pl

Won...!
Ciebie tu nigdy nie powinno być!!!

odpowiedz
Kajtus Czarodziej - 09.01.2019 / 16:19, *.co.uk

Jak mial do nas przyjsc to pisalem ze chcialbym zeby to byl zart.. niestety nie byl! Od razu wiedzialem ze to nie jest zawodnik godny gry u Nas! Co za specjalisci go sprowadzili?! Prosze podliczyc ile na niego przez pol roku (troche wiecej) wydalismy i zobaczymy skale marnotrawstwa kasy w Legii! Niedobrze mi sie robi jak potem czytam o dziurze budzetowej.. to sie bierze wlasnie z takich decyzji! Gratuluje glupoty tym ktorzy go sciagneli!!!

odpowiedz
SEBO(L) - 09.01.2019 / 15:26, *.centertel.pl

Dudelange weźmie go za Stolza...

odpowiedz
Ździch - 09.01.2019 / 18:22, *.net.pl

@SEBO(L): Nie weźmie. Już kilka tygodni temu Janekx89 pisał na Twitterze, że nikt z Dudelange do Legii nie trafi.
A sam grajek - rozegrał w Legii jeden dobry mecz, swój debiut. Potem była mizeria na zepsutych ogórkach.

odpowiedz
SEBO(L) - 09.01.2019 / 23:09, *.centertel.pl

@Ździch: to fonetyczno-transferowa odpowiedź na jego stwierdzenie , że Legia chce za dużo;) w sensie...hmmm "G" za niego dadzą ;)

odpowiedz
Krisov - 09.01.2019 / 15:21, *.elblag.pl

Z takim podejściem rezerwy to za wysokie progi.

odpowiedz
piotrek_easy - 09.01.2019 / 15:07, *.kbt.pl

jakakolwiek kwota za takiego grajka jest wygórowana, chyba ze worek piłek ktoś zaoferuje. Oby nie skończyło się tak że trzeba będzie dopłacić do sprzedaży :)

odpowiedz