Kacper Wełniak - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Wełniak wypożyczony do Siarki

Redakcja, źródło: Siarka Tarnobrzeg - Wiadomość archiwalna

Kacper Wełniak został wypożyczony na rok do Siarki Tarnobrzeg. 18-letni napastnik jesienią zagrał w 13 meczach III ligi w barwach Legii II Warszawa, w których strzelił dwa gole.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Kibic (S) i (L) - 15.01.2019 / 14:29, *.plus.pl

Bardzo dobry wybór ,u nas będzie grał w każdym meczu ,trener Gąsior stawia na młodych zawodników ,w poprzednim sezonie Siarka wygrała Pro Junior System w 2 lidze z dużą przewagą,w tym sezonie obecnie jest na 4 miejscu .Witamy w Siarce Kacper i życzymy powodzenia !

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.