Stefania Rogozińska-Dzik - fot. legiatenis.com
REKLAMA

Rogozińska-Dzik zagra w juniorskim Australian Open

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Tenisistka Legii, Stefania Rogozińska-Dzik w niedzielę rozpocznie rywalizację w juniorskim Australian Open. Legionistka już od początku stycznia przebywa w Australii, a do turnieju w Melbourne, wraz z innymi reprezentantami Polski, przygotowywała się w Sydney. W młodzieżowym Wielkim Szlemie weźmie udział 64 dziewcząt do 18. roku życia. Przed rokiem Stefania również startowała w młodzieżowym Australian Open, ale wówczas odpadła w pierwszej rundzie singla i debla. "Rok temu zebrałam niezbędne doświadczenie, teraz nastawiam się po prostu na realizację zadań bez względu na sytuację, w jakiej się znajdę. Będę walczyć o każdą piłkę" - mówi legionistka dla legiatenis.com.

W 2017 roku Iga Świątek, która ma za sobą udany debiut w seniorskim Australian Open, w turnieju deblowym w parze z Mają Chwalińską dotarła do finału.

Stefania Rogozińska-Dzik miała zapewniony udział w turnieju głównym, bez konieczności gry w kwalifikacjach. W pierwszej rundzie nasza utalentowana tenisistka zmierzy się w niedzielę z Australijką, Charlotte Kempenaers-Pocz.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
oLaf - 18.01.2019 / 23:15, *.vectranet.pl

super, powodzenia Dziku!!! : )

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.