REKLAMA

Wygrana walka Pietrzaka w Boguchwale

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Wojciech Pietrzak z Legii zwyciężył na punkty (3:0) w bokserskiej walce w kat. -69 kg seniorów, z Arturem Dzido ze Stali Rzeszów. Walka odbyła się podczas 4. ogólnopolskiego turnieju o Puchar Burmistrza Boguchwały. Kilka dni wcześniej pięściarz Legii wystąpił w zawodach Pucharu Polski, gdzie odpadł w ćwierćfinale z późniejszym triumfatorem w tej kategorii wagowej, Filipem Wąchałą.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
Anton - 23.01.2019 / 01:40, *.chello.pl

Ta drużyna jest wspaniała, Izolator Boguchwała!

odpowiedz
Wojtek (L) - 22.01.2019 / 22:31, *.play-internet.pl

Dobra robota Wojtek

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.