Iuri Medeiros w barwach Genoi - fot. genoacfc.it
REKLAMA

Medeiros może wzmocnić Legię

Wiśnia, źródło: Twitter.com/AlfredoPedulla - Wiadomość archiwalna

24-letni pomocnik Iuri Medeiros znalazł się na celowniku Legii - informują włoskie media. Portugalczyk jest prawoskrzydłowym, jednak może grać także w środku pola. Zawodnik jest obecnie wypożyczony ze Sportingu Lizbona do Genui.

W tym sezonie piłkarz nie może liczyć na regularną grę w Serie A. Rozegrał jedynie dwa ligowe spotkania. Przed przylotem do Włoch Medeiros reprezentował barwy rodzimych zespołów - Sportingu (jest wychowankiem), Boavisty oraz Moreirense. Ma na koncie grę we wszystkich młodzieżowych reprezentacjach Portugalii - od U15 do U21.

Portal TransferMarkt wycenia Medeirosa na około 4,5 mln euro, choć Genoa miała opcję wykupienia go ze Sportingu za 10 mln euro.
Do Legii ma trafić na zasadzie wypożyczenia, a dużą rolę w sprowadzeniu zawodnika odgrywa Ricardo Sa Pinto, który przekonuje gracza, by przyszedł do Warszawy.
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.