fot. Nieznani Sprawcy
REKLAMA
REKLAMA

Zapraszamy na Ł3!

Cel: Pełna Żyleta. Jutro rusza sprzedaż biletów!

Bodziach - Wiadomość archiwalna

Do meczu Legia - Cracovia zostało coraz mniej czasu. Celem, jaki nam przyświeca jest wypełnienie Żylety do ostatniego miejsca i jak najszybsza sprzedaż wszystkich biletów na trybunę najbardziej zagorzałych fanatyków Legii. Sprzedaż biletów na to spotkanie rozpocznie się we wtorek o godzinie 13:00.

Do zapełnienia Żylety, liczącej 8184 miejsca, gorąco zachęcają Nieznani Sprawcy. Ultrasi zapewniają, że 17 lutego przy Łazienkowskiej będzie się działo. Poniżej apel NS-ów:

Drodzy Kibice!

Postawiliśmy sobie za cel by wypełnić Żyletę do ostatniego miejsca na meczu z Cracovią. Jak się pewnie domyślacie liczba ze zdjęcia to pojemność naszej trybuny. Dużo?

Biorąc pod uwagę, fakt, że w samej Warszawie mieszka prawie 2000000 ludzi, a mniej więcej 400 000 osób ma wyrobione karty kibica, wydawałoby się, że cel nie jest specjalnie ambitny. Jednak co z przykrością da się zauważyć, biorąc pod uwagę kilkanaście ostatnich meczów, Żyleta bywa pełna bardzo rzadko, a bilety schodzą opornie i powoli.
Sprzedaż biletów rusza już jutro.

W sekrecie możemy Wam zdradzić, że absolutnie nie warto tym razem czekać z zakupem tiketu do ostatniej chwili, co więcej warto jutro koło 13 uważnie śledzić internety.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.