Andre Martins, Cafu, William Remy - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Cafu: Zasłużona wygrana

Maciej Frydrych, źródło: Legionisci.com

- Był to trudny mecz, ale odnieśliśmy zasłużone zwycięstwo i zrewanżowaliśmy się za porażkę w Warszawie. Przygotowywaliśmy się miesiąc do pierwszego spotkania właśnie po to, żeby go wygrać. Uważam, że prezentowaliśmy się dobrze fizycznie - powiedział po zwycięstwie w Płocku Cafu.

- Brak Carlitosa w kadrze meczowej jest zwykłą sytuacją, które dzieją się w każdej drużynie piłkarskiej. Nie jestem odpowiednią osobą, żeby ją oceniać. Od tego są w klubie inne osoby - prezes i dyrektor sportowy. Każdy wie jakim dobrym piłkarzem i osobą jest Carlitos, ale w zespole też są zawodnicy, którzy czekają na swoją szansę i każdy liczy na to, że uda mu się ją wykorzystać.

- Zimą przyszli do nas dobrzy zawodnicy. Salvador dobrze się zaprezentował w debiucie. Na ostatnie minuty wszedł Iuri i nie miał łatwo, bo w końcówce musieliśmy się bronić, ale jestem pewny że będą pomagać drużynie, bo mają dużo jakości.

- Mamy duże szanse na mistrzostwo, bo jesteśmy Legią. Co roku walczymy o każde trofeum i zrobimy wszystko co się da, żeby zrealizować ten cel.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
Obiektywny(L) - 11.02.2019 / 15:24, *.centertel.pl

Ten Salvador to bardziej przypomina szefa kuchni niż piłkarza to nawet Vadis Odjidja Ofoe nie był tak spasiony na początku pobytu w Legii jak ten Portugalczyk....

odpowiedz
LGZ - 11.02.2019 / 15:20, *.tpnet.pl

Kibice liczyli ze Carlitos zagra ale ze skutecznoscia nie bylo najlepiej w tym meczu.

odpowiedz
LWL - 11.02.2019 / 13:00, *.tpnet.pl

Jak najbardziej ! "L" !!!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.